Bluetooth KulaklıkGüncel Teknoloji HaberleriOPPOTeknolojiTWS Kulaklık

Rekabetçi Fiyatı ve 44 Saat Pil Ömrüyle Oppo Enco Air 4 Pro Tanıtıldı

Oppo bugün Çin'de Reno 12 serisiyle birlikte 44 saat pil ömrü ve 49 dB gürültü engelleme özelliğine sahip Enco Air 4 Pro modelini tanıttı.

Kulaklık pazarında kendini kanıtlamış ürünler ortaya koyan Oppo, bugün Çin’de Reno 12 akıllı telefon serisiyle birlikte Enco Air 4 Pro TWS kulaklığını duyurdu. Fiyatı ve özellikleriyle dikkat çeken kulaklıkların 44 saat pil ömrü ve 44 dB gürültü engelleme özelliği bulunuyor.

Oppo Enco Air 4 Pro Özellikleri ve Fiyatı

Enco Air 4 Pro’da 49 dB gürültü engelleme hassasiyeti bulunuyor. 4.000 Hz’e kadar çıkabilen geniş bir frekans aralığı sunan kulaklık, 20 km/h vatan hızlarda bile arama sırasında gürültü sesini en aza indirecek rüzgar direnci algoritmasına sahip. 12,4 mm titanyum kaplamalı diyafram sürücülere sahip kulaklıkta Yüksek Çözünürlüklü Ses Kablosuz sertifikası bulunuyor.

SBC ve AAC kodeklerini içeren kulaklığın LHDC 5.0 ses codec bileşeni desteği de var. Şarj kutusuyla birlikte 44 saatlik uzun bir pil ömrü sunan kulaklık, 10 dakikalık şarjla 4 saatlik oynatma imkanı veriyor. Bluetooth 5.4 ile bağlantı sağlayan Enco Air 4 Pro, 47 ms’lik gecikme değerine sahip. Şafak beyaz ve gölge grisi olarak iki renkte gelen kulaklığın yaklaşık 38 dolarlık bir fiyat etiketi bulunuyor. Ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu