Bluetooth KulaklıkGiyilebilir TeknolojiGüncel Teknoloji HaberleriOPPO

OPPO Enco Air 4 Pro Çok Yakında Geliyor

OPPO Enco Air 4 Pro modeli için resmi tanıtım yaklaşıyor. Cihaz, belirli kuruluşlardan zorunlu sertifikaları aldı.

Ocak 2023’te OPPO, Enco Air 3 Pro kulaklıklarını Hindistan dahil birçok pazarda piyasaya sürdü. Bu kulaklıklar aslında OPPO Enco Free 3 kulaklıkların yeniden adlandırılmış versiyonlarıydı. Şimdi, OPPO Enco Air 4 Pro kulaklıkları Malezya’nın SIRIM sertifikasyon web sitesinde ortaya çıktı ve bu da yakında piyasaya sürüleceğine işaret ediyor.

TheTechOutlook, OPPO Enco Air 4 Pro modelini Malezya’nın SIRIM sertifikasyon web sitesinde ETEA1 model numarasıyla gördü. Ne yazık ki sertifika, teknik özellikler ve özelliklerle ilgili herhangi bir ayrıntıyı açıklamadı. Halefinden neler bekleyebileceğimize dair bir fikir edinmek için OPPO Enco Air 3 Pro’nun teknik özelliklerine ve özelliklerine göz atabiliriz.

OPPO Enco Free 3, oval şarj kutusuyla tasarım olarak Apple AirPods serisine benziyor. Özellikle, 12,4 mm bambu elyaf sürücüleri kullanan ilk TWS’dir. Bluetooth 5.3 aracılığıyla bağlanır ve LDAC, LC3, AAC ve SBC kodeklerini destekler.

Bu kulaklıklar, Yüksek Çözünürlüklü Ses Kablosuz sertifikasına ve oyun için OPPO‘nun kendi uzamsal sesine, 49dB’ye kadar ANC’ye ve 47 ms düşük gecikme moduna sahip. Dokunma hareketi kontrolleri ve çoklu cihaz bağlantısı sunuyorlar. IP55 derecesiyle, ANC kapalıyken AAC kodlaması altında kasayla birlikte 30 saate kadar uzanan 7 saatlik oynatma sağlarlar.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu