OnePlus BOE ile Telefon Pazarını Yeniden Şekillendirecek

OnePlus BOE ile telefon pazarını yeniden şekillendirecek. İki büyük firmanın gerçekleştireceği işbirliği umut vaat ediyor.

OnePlus BOE ile telefon pazarını yeniden şekillendirecek. İki büyük firmanın gerçekleştireceği işbirliği umut vaat ediyor.

OnePlus Open, dün markanın katlanabilir ekrana sahip ilk cihazı olarak geldi ve şimdi ekran teknolojisindeki bir sonraki büyük şeyi açıklamaya hazırlanıyor. Şirket, 24 Ekim’de Çin ekranları için “yeni bir şafak” müjdesi verdi. Bu, OnePlus ve ana şirketi Oppo’nun BOE tarafından üretilen yeni bir ekranı tanıtacağı zaman.

Kaynağa göre yeni panel olağanüstü derecede parlak olacak. 1440p çözünürlüklü ekranın 3.000 nit parlaklığa ulaşacağını, 1220p panelin ise akıllara durgunluk veren eşiği bile aşacağını açıkladılar.

OnePlus‘a göre Open akıllı telefonu 1.400 maksimum parlaklığa ve 2.800 nit maksimum parlaklığa ulaşabiliyor. Ancak testlerimizde ulaşılabilir en yüksek parlaklığın biraz daha düşük olduğunu gördük.

Yeni panel ayrıca 2160 Hz PWM karartmayı (mevcut panellerde 1440 Hz’den yukarı) desteklemesi bekleniyor.

Duyuru, Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 3’ü duyurmasıyla aynı gün yapılacak ve OnePlus 12’nin yeni yonga seti ve BOE ekranıyla donatılma şansı iyi görünüyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu