OnePlus Open, Galaxy Z Fold 5’i Geride Bırakıyor

OnePlus'ın saatler önce duyurduğu katlanabilir telefonu OnePlus Open, şarj performansıyla Galaxy Z Fold 5'i geride bıraktı.

Sınıfının en pahalı katlanabilir telefonlarından biri olan OnePlus Open resmi olarak tanıtıldı. Katlanabilir telefon tanıtıldıktan hemen sonra iki şarj ve pil testlerinden geçti. Phone Arena sitesi tarafından yapılan testlere göre OnePlus Open, en önemli rakibi Galaxy Z Fold 5’in çok ilerisinde bir performans ortaya koyuyor.

Phone Arena testlerine göre OnePlus Open, tarayıcı kullanırken, video izlerken ve oyun oynarken oldukça iyi bir performans sergiliyor.  İlk olarak tarayıcı kullanırken ki pil sürelerine bakalım. OnePlus Open burada Galaxy Z Fold 5’ten çok daha iyi bir süre sunuyor. Google Pixel Fold ise burada OnePlus Open’den 18 dakika daha uzun süre sunuyor.

Video oynatma söz konusu olduğunda OnePlus Open, Z Fold 5’e karşı olan üstünlüğünü sürdürüyor.

OnePlus Open en büyük farkı ise oyun testinde açıyor. Hatta katlanabilir telefon burada Galaxy S23 Ultra ve iPhone 15’ten bile daha iyi bir sonuç ortaya koyuyor.

Telefonların şarj olma sürelerine baktığımızda OnePlus Open diğer iki rakibinden yine daha iyi bir sonuç ortaya koyuyor. Telefonun pili 15 dakikalı süre sonunda yüzde 32 şarj olurken, 30 dakika sonunda yüzde 61’lik dilimi doluyor. Tam şarj ise 43 dakika sürüyor. Galaxy Z Fold 5’in tam şarj süresi ise 1 saat 20 dakika. 4800 mAh büyüklüğünde bir pile sahip olan Pixel Fold’un tam şarj olma süresi 1 saat 39 dakika olarak hesaplanmış.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu