Akıllı TelefonAndroidAndroid GüncellemeGüncel Teknoloji HaberleriOnePlus

OnePlus 9 ve 9 Pro İçin Dev Güncelleme

OnePlus 9/9 Pro ve OnePlus 9RT modelleri için yeni İyileştirmeler ve en son güvenlik yamasını içeren yeni bir güncelleme başladı.

OnePlus, OnePlus 9 / 9 Pro ve OnePlus 9RT akıllı telefonlar için yeni bir güncelleme başlattı. Ocak 2024 Google güvenlik düzeltme ekini de içeren güncelleme ilk etapta telefonların Hindistan versiyonları için dağıtıma sunulmakta. Yeni yazılım ek olarak kullanıcı deneyimini kesinlikle geliştirecek diğer birçok iyileştirme ve geliştirmeyi bir araya getiriyor.

Her üç akıllı telefon da güvenlik iyileştirmeleri ve sistemin kararlılığı ile performansını artırmak için yeni güvenlik yamasını alıyor. Yeni yazılım pil ömrünü daha da artırmakta. Güncelleme, bazı akıllı telefonlarda yukarı kaydırma hareketinin çalışmaması sorununu düzeltiyor ve Akıllı Kenar Çubuğundaki arka plan akışı özelliğini nihayet kaldırılıyor. Güncelleme mobil ağ bağlantılarının ve WiFi’nin iletişim kararlılığını artırıyor. Ayrıca kamera yazılımını geliştiriyor.

Her üç akıllı telefon için de Android 14 tabanlı OxygenOS 14 güncellemesinin bir süre önce dağıtıma sunulduğunu hatırlatalım. Kademeli olarak dağıtımda olan son güncelleme çok yakında telefonun küresel versiyonlarıyla da buluşacaktır.

OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro

OnePlus 9 / 9 Pro Güncelleme Yenilikleri

Sistemi

  • Sistem güvenliğini artırmak için Ocak 2024 Android güvenlik düzeltme ekini entegre eder.
  • Sistem kararlılığını ve performansını artırır.
  • Bazı senaryolarda pil ömrünü uzatır.
  • Yukarı kaydırma hareketlerinin çalışmamasına neden olan bir sorunu düzeltir.
  • Akıllı Kenar Çubuğundaki Arka Plan akışı özelliği kaldırıldı.

İletişim

  • Mobil ağ bağlantılarının kararlılığını artırır.

Bağlantılar

  • Wi-Fi bağlantılarının kararlılığını artırır.

Kamera

  • Kameranın kararlılığını artırır.

 

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu