Akıllı TelefonGüncel Teknoloji HaberleriNothingTeknolojiYapay Zeka

Nothing Markası Ekosistemine Yapay Zeka Robotu ChatGPT’yi Dahil Etti

Londra merkezli Nothing markası, ekosistemine yapay zeka konuşma robotu ChatGPT uygulamasını entegre etti.

Alışmışın dışında teknoloji tasarımları bulunan Londra merkezli Nothing firması, ekosistemine yapay zeka sohbet robotu ChatGPT uygulamasını dahil etti. Ülkemizde Evofone güvencesiyle satılan markanın Nothing Phone 1, Nothing Phone 2, Nothing Phone 2a ile şirketin kablosuz kulaklık modelleri Ear (1), Ear (stick), Ear (2), CMF Buds, CMF Neckband Pro ve CMF Buds Pro modelleri bulunuyor. Peki ChatGPT nasıl çalışacak, Nothing bunun da cevabını veriyor.

Nothing, ChatGPT Sohbet Robotunu Ürünlerine Entegre Ediyor

Nothing’in açıklamasına göre akıllı kulaklıkların alt kısmındaki özel bölgeyle yapay zekayı entegre edebileceksiniz. Telefonlarda ise metin, ses ve resim olmak üzere üç farklı yapay zeka widget’ı bulunacak. Nothing’in kendi arayüzü ile entegre bir şekilde çalışacak.

Yapak zeka sektörünün bu önü kesilemez hızıyla birlikte teknoloji markaları, ekosistemini bu alandan mahrum bırakmayacaktır. Nothing markalı cihazınız varsa bu ekosistem özelliğini kullanmak için son sürüme güncellemeniz gerekiyor. Güncellemeden sonra ChatGPT uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek yapay zeka erişebileceksiniz. Kulaklıklarınızda ise Nothing X uygulaması üzerinden güncelleme yaparak, yapay zekanın tadını çıkartabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu