Akıllı TelefonAndroidCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriNothing

Nothing Phone (3) Aksiyon Tuşu ile Gelebilir

Nothing‘in amiral gemisi sayı serisi telefonları Temmuz ayında piyasaya sürülüyor. Phone (1) ve Phone (2), sırasıyla 2022 ve 2023’ün aynı aylarında duyuruldu. Londra merkezli şirketin Phone (3) ile aynı geleneği izlemesi bekleniyor. Bu, markanın bir sonraki büyük ürün duyurusu olacak. Nothing Phone (3) hakkındaki bilgiler henüz internette yüzeye çıkmasa da Carl Pei, X’te önemli bir ayrıntıyı veren bir görsel paylaştı.

Nothing Phone (3) Aksiyon Tuşuyla Gelebilir

Pei, Nothing OS’de yeniden tasarlanan hızlı ayarlar ve bildirim panelinin bir görüntüsünü paylaştı. Bu yılın sonlarında Nothing OS 3’e dahil edilmesi bekleniyor. Ana içeriğe dönersek, yeniden tasarım cihazın maketinde gösteriliyor. İlk bakışta işler pek farklı görünmüyor ve tıpkı Phone (2) ve Phone (1) gibi görünüyor.

Ancak keskin gözlü insanlar, model cihazın sağ çerçeve üzerinde, güç tuşunun hemen altında yeni bir ek düğmeye sahip olduğunu fark edebilir. Küçük ve çoğumuzun bunun bir eylem düğmesi, bir uyarı kaydırıcısı veya özel bir kamera deklanşör düğmesi olabileceğine inanmasına neden oluyor. Eylem düğmesi iPhone 15 Pro modellerinde bulunurken, OnePlus telefonlarda Alert Slider öne çıkıyor. Daha yakından bakıldığında, güç ve ses seviyesi tuşlarının da cihazda daha yüksek konumlandırıldığı fark ediliyor.

Yeni fiziksel düğmeyle ilgili spekülasyonlar, bu düğmenin yakında çıkacak olan Nothing Phone (3) modelinde bulunabileceğine işaret ediyor. Modeldeki cihaz, metal bir çerçeve, ortaya hizalanmış bir delikli kesim ve minimal ekran çerçeveleriyle görülüyor. Phone (3) modelinin Snapdragon 8s Gen 3 işlemcisinden güç alacağı söyleniyor. Pei’nin paylaştığı görsel kesinlikle akıllı telefonlar için heyecan yaratıyor. Önümüzdeki haftalarda daha fazla sızıntının ortaya çıkmasını bekliyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu