GenelGiyilebilir TeknolojiLenovo

Motorola akıllı saat üretmeyecek mi?

Giyilebilir ürün pazarı her geçen gün artış gösterirken ülkemiz pazarında 2017 yılında büyük bir atış bekleniyor. Mobil pazarın çok gerisinde olan giyilebilir cihazların en önemli sorunu ise halen istenen seviyede olmayan pil güçleri. Birçok kişi için giyilebilir ürünler bir vazgeçilmez derken birçok kişinin de “şarj edilmesi gerekli olan bir ürün daha” olarak bu cihazlarla yaklaştığına şahit oluyoruz. Her ne derseniz deyin giyilebilir ürünler kişilerin telefonlarına sürekli bakma alışkanlığının da önüne geçiyor. Dünya üzerinde gün içinde telefonunu en çok kontrol eden ülke seçildiğimiz şu günlerde giyilebilir ürünlere daha fazla ihtiyaç duyduğumuz ortadaki bir diğer gerçek. Dünyanın en bilinen mobil markalarının başında gelen Motorola‘da akıllı saat işine girdi. Moto 360 ve 2. nesil Moto 360 ile karşımıza çıkan firmadan gelen son açıklamalar Motorola akıllı saat üretmeyecek mi? sorusunun sorulmasına sebep oldu.

motorola-360-watch-2

Motorola bu yılın başlarında tanıtılması beklenen Android Wear 2.0 işletim sistemine ait bir ürün piyasaya sürmeyeceğine dair açılamada bulundu. Bunun ne anlama geldiğini önümüzdeki günlerde anlayacağız gibi geliyor. Bu pazarda Samsung ve Apple tek başına mı kalıyor dersiniz?

Samsung Gear S3 satışa sunuldu

Samsung Gear S3
Samsung Gear S3
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Volkan Manav

Gazeteci, Teknoburada.net Kurucu / Sahibi hangi telefonu alayım sorusunun temel muhatabı. #asildora #bella #fırfır'ın babası. Müge'nin Kocası, Beşiktaşlı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu