Akıllı TelefonGüncel Teknoloji HaberlerirealmeTeknoloji

İşte Monet Tasarımı’ndan İlham Alınarak Tasarlanan Realme 13 Pro Serisi Böyle Görünecek

Realme 13 Pro serisi Monet Tasarımı'ndan ilham alınarak bu ayın sonuna doğru tanıtılacak. Telefonlar lansman öncesi gösterildi.

Realme bu ayın sonuna doğru 13 Pro serisi için lansmana hazırlanıyor. Çeşitli sızıntılarla karşımıza çıkan Realme, şimdi de lansman öncesi Monet Tasarımı’ndan ilham alınan 13 Pro serisini görücüye çıkardı. Monet altın ve Monet moru renklerine ve vegan deri arka kapaklı seçeneklere sahip olacak 13 Pro serisinin bu ay sonuna doğru tanıtılması bekleniyor.

13 Pro Serisi, Boston Güzel Sanatlar Müzesi (MFA) ile Realme Ortaklığı Sonucunda Tasarlandı

Realme‘nin Boston Güzel Sanatlar Müzesi (MFA) ile yaptığı ortaklığın bir sonucu olan 13 Pro serisi, Claude Monet’in  “Saman Yığınları” ve “Nilüferler”inden esinlenerek tasarlandı. Konuyla ilgili REalme şuınları ifade etti:

Her biri kendine özgü estetiği olan iki farklı çeşidi bulunan Monet Gold, Monet’nin güneş ışığı altındaki altın samanlıklarından esinlenerek sıcaklık ve huzur saçarken; Monet Purple ise zarafeti ve canlılığı temsil eden çiçek açmış nilüferlerin dingin güzelliğini yansıtıyor.

Monet’nin ışık ve gölgenin geçici doğasını yakalamaya olan bağlılığı efsanevidir; yaşamı boyunca 25 adet “Grainstacks” tablosu ve 250 adet “Water Lilies” tablosu yapmıştır. Amacı, günün farklı saatlerinde ve farklı mevsimlerde aynı sahneleri yakalamak ve zamansız sanatta geçici anları korumaktı.

Yenilikçi Miracle Shining camını kullanan Realme, milyonlarca parıldayan parçacığın yüksek parlaklıktaki AG camına titizlikle fırçalanması sonucunda tasarlandı. Her açıdan büyüleyici duran arka kapak tasarımı, bu ay sonuna doğru resmi olarak tanıtılıyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu