Akıllı TelefonGüncel Teknoloji HaberlerirealmeTeknoloji

Snapdragon 8 Gen 4’lü İlk Telefon Realme GT 7 Pro Detaylandı

Realme markasının bu yılın sonlarına doğru tanıtacağı amiral gemisi GT 7 Pro, 6.000 mAh batarya ile şarjı bitmeyecek.

Realme’nin amiral gemisi GT serisi, kullanıcılar tarafından fiyat performans oranıyla oldukça beğeniliyor. Geçtiğimiz yıl aralık ayında GT 5 Pro modelini Snapdragon 8 Gen 3 ile duyuran firma, GT 6 serisini geçtiğimiz ay tanıtmıştı. GT 6 Pro modeli yerine Realme bu ay içerisinde GT 7 Pro’yu tanıtmaya hazırlanıyor. Ortaya çıkan son sızıntılara göre Realme GT 7 Pro modelinin 6.000 mAh batarya kapasitesi ve 100W hızlı şarjıyla pil sorununu ortadan kaldırmaya niyetli.

Snapdragon 8 Gen 4’lü İlk Telefon Realme GT 7 Pro, Batarya Şampiyonu Olacak

Bu yılın sonlarına doğru tanıtılacak Snapdragon 8 Gen 4 yonga setinin müşterileri sırada bekliyor. Her yıl olduğu gibi amiral gemisi Qualcoom işlemcilerini kullanan ilk marka olan Xiaomi, bu yıl da geleneği bozmayacak gibi. Realme tarafında GT 7 Pro’nun Xiaomi’nin tahtını alacağı ise sektör içerisinden gelen kaynaklar tarafından belirtiliyor. Küresel pazara girecek ilk Snapdragon 8 Gen 4’lü model olacak Realme GT 7 Pro, düz bir ekran ile gelecek.

6.000 mAh silikon negatif elektrotlu batarya ve 100W hızlı şarja sahip olacak telefonun 8,5 mm kalınlığını koruması bekleniyor. 50 megapiksel ana kamera, 3x optik zoomlu Sony IMX882 sensöre sahip periskop telefoto kamerayla birlikte üçlü kamera kurulumu yer alacak. Bu ay içerisinde tanıtılması beklenen telefonun diğer detayları ortaya çıktıkça haberlerimizde yer vereceğiz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
1
+1
3
+1
1
+1
1
+1
2
+1
0
+1
2

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu