Akıllı TelefonAndroid GüncellemeGenelGüncel Teknoloji HaberleriLG

LG yazılım güncellemeleri daha hızlı yayımlayacak! İlk hedef LG G6

LG yazılım güncellemeleri daha hızlı yayımlamak için Güney Kore’de global bir Yazılım Güncelleme Merkezi açtığını duyurdu. Bu tesis LG’nin Seoul Magok-dong’daki yeni araştırma ve geliştirme kampüsünde yer alacak.

LG yazılım güncellemeleri daha hızlı dağıtacak

LG’ye göre: “Yazılım Yükseltme Merkezi sadece LG akıllı telefonlar için düzenli işletim sistemi güncellemeleri geliştirip sunmayacak; aynı zamanda güncelleme sonrasında donanım ve yazılım arasındaki istikrar ve uyumluluğu sürekli olarak test ederek LG cihazlarda tutarlı bir kullanıcı deneyimi sağlayacak.

LG yazılım güncellemeleri
LG yazılım güncellemeleri

Güncelleme merkezi sayesinde LG’nin dünyanın her yerinde müşterilerin aynı kalitede hizmet almasını sağlamak için LG akıllı telefonların mevcut olduğu ülkelerde yazılım güncellemeleri daha hızlı bir şekilde sunulacak.

Bu tesisin ilk girişimi, Android Oreo güncellemesini bu ayın ilerleyen günlerinde hem Güney Kore’de hem de diğer pazarlarda LG G6‘ya getirmek olacak. Dileriz bundan sonraki süreçte LG telefonlar için güncellemeler tarafında önemli iyileştirmeler sağlanır ve daha hızlı dağıtılır.

 

Honor 7X Oreo güncellemesi ne zaman alacak?

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu