Akıllı TelefonGenelGüncel Teknoloji HaberleriLG

LG G6 için yapay zeka güncellemesi başladı

LG G6 için yapay zeka güncellemesi başladı. Mayıs sonunda Avrupa’da Android 8.0 Oreo güncellemesini almaya başlayan G6 için bu defa yapay zeka işlevlerin yer aldığı yeni bir yazılım güncellemesi kullanıma sunuluyor.

Avrupa’da bazı kullanıcılarla buluşan güncelleme LG’nin Google Lens benzeri hizmeti olan QLens ve kamera tarafında Parlak Mod özelliğini getiriyor. Her iki özelliğin ne olduğunu hemen hatırlayalım.

LG G6 için yapay zeka güncellemesi
LG G6 için yapay zeka güncellemesi
  • QLens– En düşük fiyata ürünün nereden satın alınacağı ve benzer öğelerin önerileri hakkında bilgi vermek için QR kodlarını tarar. Yiyecek, moda ve ünlüler, binalar ve heykeller gibi yer işaretleri hakkında detaylı bilgi verir.
  • Parlak Mod– Gürültülü olmayan daha iyi görünümlü fotoğraflar elde etmek için görüntüleri iki faktörle aydınlatmak için algoritmalar kullanıyor.

LG G6 için dağıtıma sunulan güncelleme ek olarak sistem geliştirmeleri, hata düzeltmeleri ve haziran ayı güvenlik yamalarını içeriyor. Kısa süre içerisinde ülkemizde başlaması planlanan güncellemeyi dilerseniz Ayarlar uygulamasından kontrol edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu