AndroidGenel

LG G5 Kazan Kampanyasına Katılmak İster misiniz?

LG Electronics’in düzenlediği yarışmayla LG G5’in yeni oyun arkadaşıyla ilgili projeni yollarak LG G5 Kazan şansını yakalayabilirsin.

LG Electronics’in akıllı telefon dünyasını yeniden şekillendiren tek parça metal gövdeli ve modüler tasarımlı amiral gemisi LG G5, yeni oyun arkadaşını arıyor. LG Electronics tarafından düzenlenen ödüllü yarışmada katılımcılar, www.lgg5vearkadaslari.com internet sitesi üzerinden LG G5’in yeni oyun arkadaşıyla ilgili öneri ve projelerini paylaşıyorlar. LG G5 Kazan yarışması şimdiden 5 bine yakın projenin paylaşıldığı bir ortama dönüştü ve büyük bir heyecanla devam ediyor.

LG G5 arkdaşları teknoburada

Kullanıcılar www.lgg5vearkadaslari.com mikro sitesinden kayıt oluşturarak veya facebook ve twitter üzerinden giriş yaparak yarışmaya katılabiliyorlar. Sonrasında ise yarışma sitesinden Proje Ekle diyerek proje adı, özellik ve fonksiyonlarını belirledikten sonra hayallerindeki LG G5’in rengini seçebiliyorlar. Projeleriyle ilgili bilgileri kaydeden kullanıcılar eğer varsa LG G5 için tasarladıkları yeni Oyun Arkadaşının çizimlerini de projelerine ekleyebiliyorlar. Yapılacak değerlendirme sonucunda ise en çok beğenilen üç projenin sahibi LG G5 kazanma şansını yakalayacak.

phpfelv4b

Oyun arkadaşları sayesinde LG G5 ile ister 360 derece çekim yap, ister VR deneyimi yaşa! Her bir arkadaşı farklı bir eğlence sunan LG G5’in bir sonraki özelliği ne olsun istersin? Hayalindeki yeni özelliği projelendir ve G’ye gönder! Yeni arkadaşını sen bul, LG G5 kazan!

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu