Akıllı TelefonAndroidGenelGüncel Teknoloji HaberleriLGMobirollerTeknoloji

LG Android Güncellemeleri Vermeye Devam Edecek!

Son zamanları zorlu geçen ve çareyi akıllı telefon pazarından çekilmekte bulan LG, Android güncellemeleri vermeye devam edecek!

Yılların ismi, akıllı telefon sektörüne pek çok yeni inovasyon katarak şimdiki dev üreticilere öncülük yapmış bir markadan bahsediyoruz. Hani şu ilk dokunmatik ekranlı telefonu kendisinin çıkarmış olmasına rağmen kısa sürede unutulmuş ve hatta bu ünvanı Apple tarafına kaptırmış bir marka. Sahi, o zamanlar bile işleri aksiymiş bu şirketin. Geçmişe dönüp baktığımızda denedikleri onca şeye rağmen bir türlü kendilerini toparlayamadılar. Buradan da anlaşılıyormuş gidişatın nereye varacağı, yolun nerede biteceği. Buna rağmen akıllı telefon piyasasından çekilmiş de olsa kullanıcılarını üzmek istemeyen bir marka. Evet, LG bazı cihazlarına Android güncellemeleri vermeye devam edecek.

LG Android Güncellemeleri Alacak Cihazlar Hangileri?

Hafta başında artık LG ismi ile akıllı telefon üretmeyeceğini resmileştiren şirket kullanıcılarına üzülmemeleri için bazı haberler veriyor. Bunlardan biri de hâlâ bazı cihazlarına güncellemeler yollamaya devam edecek olması. Kendi deyişiyle “Premium” olarak gördükleri cihazlar 3 kez Android güncellemesi alabilir! Bu premium cihazlar listesi içerisinde G ve V serisi, ismini henüz duyduğumuz Velvet serisi ve Wing model cihazı içeriyor.

LG Velvet Android Güncellemeleri

2019 sonrası çıkışlı cihazları kapsayan açıklamadan anlıyoruz ki LG G8 serisi, LG V50 ve V60, tüm LG Velvet modelleri(3 adet) ve LG Wing Android 13 güncellemesini alacak! Yani daha orta düzey olarak görebileceğimiz LG Stylo 6 gibi modellere de Android 12 desteğinin sunulacağını söyleyebiliriz.

Umarız ki LG bu yeni kararıyla birlikte kullanıcılarını yeterince mutlu etmeyi başarmıştır!

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu