Akıllı TelefonAppleGüncel Teknoloji HaberleriiPhone

iPhone 16 Serisinin Renk Seçenekleri Belli Oldu

Yeni bir gelişme iPhone 16 serisinde göreceğimiz renk seçeneklerini ortaya çıkardı. Yeni iPhone'larda sürpriz renkler olacak.

Apple analisti Ming-Chi Kuo, iPhone 16 serisinin renk seçeneklerine ilişkin bazı tahminlerde bulundu. Analistin Apple haberleri söz konusu olduğunda ne kadar güvenilir biri olduğu herkesin malumu. Apple genellikle Eylül ayında yeni iPhone’larını tanıtıyor. Şimdi gelin sonbaharın başında bizi karşılayacak olan iPhone’ların renklerine göz atalım.

Kuo, bir sosyal medya gönderisi aracılığıyla iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max’in siyah, beyaz (veya Gümüş), gri (veya Doğal Titanyum) ve gül pembe renk seçenekleriyle geleceğini öne sürüyor. Gül rengi, iPhone 15 Pro Max’in mevcut Mavi Titanyum seçeneğinin yerini alacak.

Kuo, standart iPhone 16 ve iPhone 16 Plus için siyah, yeşil, pembe, mavi ve beyaz renklerden söz ediyor.  Burada en önemli değişiklik, iPhone 15 ve iPhone 15 Plus’ta sarının yerini beyaz rengin alması olacaktır.

Kuo ayrıca Apple’ın mevcut renklerin adlarında biraz değişiklik yapabileceğini ve bir ad tanıdık gelse bile gölgenin farklı olabileceğini belirtiyor. Örneğin yeni beyaz renkte önceki versiyonlara göre ince farklılıklar olabilir.

Bir X kullanıcısı @ArnaudDucouret, Kuo’nun tahminlerine dayanarak iPhone 16 Pro serisinin nasıl görünebileceğini gösteren bir görsel oluşturdu. Eğer doğruysa, bu Pro serisinin ilk kez gül pembe renge sahip olacağı anlamına geliyor.

iPhone 16 serisi için önümüzde yaklaşık dört aylık bir süre var. Tanıtım tarihi yaklaştıkta yeni iPhone’lar hakkında daha somut sızıntılar göreceğimizi belirtelim.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu