Huawei Watch GT 4 Serisi Tanıtıldı, İşte Fiyatı

Huawei'in birçok giyilebilir ürün duyurusu gerçekleştirdiği etkinlikte Huawei Watch GT 4 öne çıkmayı başardı. İşte merak edilenler...

Huawei Watch GT 4 serisinin başrolde olduğu kapsamlı Huawei etkinliği Barselona’da gerçekleşti. TeknoBurada.Net ekibi olarak yerinden takip ettiğimiz etkinlikte markanın giyilebilir ürünler kategorisindeki en yeni modelleri görücüye çıktı.

Huawei’in stratejik dönüşümünün son ürünleri; yeni amiral gemisi HUAWEI WATCH GT 4 Serisi, HUAWEI WATCH Ultimate Gold Edition ve yeni nesil TWS kulaklık ailesinin en güncel ürünü HUAWEI FreeBuds Pro 3 olarak açıklandı.

HUAWEI WATCH GT 4 Serisi’nde, artan sağlık ve fitness işlevleri ile yenilikçi tasarım ön plana çıkıyor. 46 mm ve 41 mm boyutlarında piyasaya sunulan yeni amiral gemisi, klasik GT Serisi tasarımlarından farklılaşarak daha modern bir görünümle, yaratıcılığı ön plana çıkarıyor. Fitness deneyimini artırılarak geliştirilen ‘Aktivite Halkaları’, yepyeni ‘Stay Fit’ uygulamasının ilk sürümü ve yükseltilmiş GNSS takibi serinin öne çıkan özellikleri arasında. Tüm bunlara ek olarak sağlık ölçümüne yapay zeka desteği sağlayan yeni TruSeen™ 5.5+ özelliği de bu benzersiz deneyimi bir adım daha ileri taşıyor.

HUAWEI WATCH Ultimate Gold Edition, Huawei’in ilk altın akıllı saati olarak sunuluyor. Elmas kesim gravür işlemiyle oyulmuş 3D trapez desenler, altın çerçeve, altın taçla, kelebek tokalı altın PVD titanyum kayış bu benzersiz ürünün temel tasarım ögelerini oluşturuyor.

HUAWEI FreeBuds Pro 3, tasarım estetiğini sınıfının lider ses teknolojisi ile bir araya getirerek ses deneyimini geliştiriyor. Tek parça ve pürüzsüz bir tasarıma sahip işlenmiş nano cam malzeme, daha berrak sesler için geliştirilen çift sürücüyle birleştirildi. Otantik ses kalitesini artıran üçlü adaptif ekolayzır da ürünün öne çıkan bir diğer özelliği.

Etkinlikte ayrıca, sınıfının lideri ses teknolojisi ile dengeli tasarım estetiği sunan yepyeni HUAWEI Eyewear II’nin yanı sıra, dokunsal ve kağıt benzeri ekran deneyimi sunan HUAWEI PaperMatte tabletler de tanıtıldı.

Sir Mo Farah ve Pamela Reif HUAWEI Giyilebilir Ürün Elçileri olarak atandı 

Dünyanın önde gelen fitness ve yaşam tarzı influencer’ı Pamela Reif ile Olimpiyat, Dünya ve Avrupa altın madalya sahibi Sir Mo Farah, Huawei’in Giyilebilir Ürün Elçileri oldu. Pamela Reif açıklamasında; “Hem Huawei’in hem de benim fitness yolculuğumuza aynı zamanda başladığımızı düşünmek inanılmaz. Profesyonel fitness eğitmeni olarak çalışmaya başladığımdan bu yana geçen on yıl içinde teknoloji, insanların daha sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olmada son derece önemli bir rol oynadı. Huawei bu yeniliğin ön saflarında yer alıyor ve bunu gerçekten harika bir şekilde yapıyor. Bu geleceğin bir parçası olacağım için heyecanlıyım” dedi.

Sir Mo Farah ise “Antrenör ekibimle birlikte saatlerden elde edebildiğimiz veriler gerçekten de paha biçilmez. Profesyonel koşudan günlük yaşama kadar her alanda kullanabileceğiniz bu akıllı saatler, aynı zamanda birer moda ikonu. Huawei’in yeni ürünleriyle, hayatın pist dışında da neler sunabileceğini keşfetmekten heyecan duyuyorum” dedi.

Huawei’nin yeni tanıttığı Watch GT 4 Serisi akıllı saatler, Türkiye’de HUAWEI Online Mağaza üzerinden lansman kampanyasıyla 6.999 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Eylül ayı sonuna kadar geçerli AGT4PR300 kodu kullanılarak 300 TL kupon indiriminin yanında 500 TL de sepet indirimi sağlanıyor. Aynı zamanda yanlarında 1 yıl uzatılmış garanti ve 999 TL değerinde deri kayış hediye ediliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu