Akıllı SaatGüncel Teknoloji HaberleriHarmonyOSHuawei

Huawei Watch GT 3 Pro HarmonyOS 4.0 Güncellemesi Başladı

Huawei'in popüler akıllı saati Huawei Watch GT 3 Pro için beklenen güncelleme başladı. HarmonyOS 4.0 birçok yeniliği beraberinde getiriyor.

Huawei, Watch GT 3 Pro akıllı saati için Harmony OS 4ü dünya çapında dağıtan bir güncelleme başlattı. 4.0.0.111(C00M07) sürüm numarasına sahip olan güncelleme, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmayı amaçlayan çeşitli iyileştirmelerle birlikte geliyor. Bu güncellemenin temel özellikleri arasında, kullanıcıların dönen taç ile yakınlaştırarak uygulama adlarını uygulama kılavuzunda kolayca görmelerine olanak tanıyan iyileştirilmiş bir kullanıcı arayüzü ve egzersiz sırasında yanlışlıkla giriş yapılmasını önleyen yeni bir dokunma koruması özelliği yer alıyor.

Güncelleme aynı zamanda antrenman verileri ekranlarının daha fazla özelleştirilmesine olanak tanıyor ve bildirimler alındığında ekranı açan Ekranı Etkinleştir özelliğini sunuyor. Bu değişiklikler Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saati daha kullanıcı dostu ve verimli hale getirmek için geliştirildi.

Arayüz iyileştirmelerine ek olarak güncelleme, daha net metinler, bildirimlere daha hızlı erişim ve daha fazla bilgi gösteren geliştirilmiş her zaman açık ekranla akıllı saatin performansını artırıyor. Alarm işlevselliği ve eğitim verilerinin doğruluğu da yükseltildi. Güncelleme 157 MB ile oldukça büyük ve Huawei, kullanıcıların yeni aygıt yazılımını yüklemeden önce Huawei Health uygulamasını en son sürüme güncellemelerini öneriyor.

Huawei Watch GT 3 Pro HarmonyOS 4.0 Güncellemesi

[DEĞİŞİKLİK GÜNLÜĞÜ]

Bu güncelleme, size daha verimli etkileşimler ve daha fazla özelleştirme seçeneği sunan HarmonyOS 4’ü sunar. İşte şu anda mevcut olan birçok heyecan verici özellikten bazıları.

[GÜNCELLEMELER]

 1. Uygulama kılavuzunda uygulama adlarını görüntülemenizi sağlar. Yakınlaştırmak için uygulama adlarını görüntülemek üzere tepeyi döndürün. Yakınlaştırmayı optimize eder. ve uygulama simgelerinin kaydırma efektlerini kullanın.
 2. Egzersiz sırasında dokunma koruması işlevini ekler. Egzersiz sırasında ekran kapatıldığında saatin tepesi otomatik olarak kilitlenir ve yanlış çalışmayı önlemek için basılamaz veya döndürülemez.
 3. Belirli antrenman türleri için antrenman verilerini ve widget düzenini özelleştirmenize ve antrenman ekranında daha fazla bilgi görüntülemenize olanak tanır.
 4. Ekranı Etkinleştir anahtarını ekler. Etkinleştirildiğinde saat ekranı bir bildirim alındığında otomatik olarak açılacaktır. (Bu anahtarı etkinleştirmek için Ayarlar > Bildirimler’e gidin.)

[OPTİMİZASYONLAR]

 1. Tüm verilere ilişkin genel bir bakış elde etmenizi kolaylaştırmak için ekranı daha net metin ve renklerle optimize eder.
 2. “Bildirimleri yalnızca takarken göster” anahtarının gezinme yolu Ayarlar > Erişilebilirlik’ten Ayarlar > Bildirimler’e değiştirildi.
 3. Daha fazla bilgi görüntüleyerek belirli AOD’ların kullanıcı deneyimini optimize eder .
 4. Alarmların alarm zamanına göre otomatik olarak sıralanması için alarm işlevini optimize eder.
 5. Daha doğru eğitim verileriyle belirli senaryolarda eğitim deneyimini optimize eder.

BİR UYARI:

 1. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için öncelikle Huawei Health uygulamasını en son sürüme güncellemeniz önerilir.
 2. Güncelleme sırasında Bluetooth bağlantısını kesmeyin. Güncelleme başarısız olursa tekrar deneyin.
 3. Giyilebilir cihazınızın güncellenmesi biraz zaman alabilir. Cihazdaki ilerleme çubuğu işlemin sonunu gösterene kadar bekleyin. Güncelleme tamamlandıktan sonra cihaz otomatik olarak yeniden başlatılacaktır.
 4. Cihazı kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız Huawei müşteri yardım hattını arayın veya bir Huawei müşteri hizmetleri merkezini ziyaret edin.
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu