Akıllı SaatGüncel Teknoloji HaberleriHuawei

Huawei Watch 3 Serisi Türkiye’de Güncelleme Alıyor

Huawei Watch 3 serisinin küresel versiyonları için içerisinde güvenlik düzeltmelerinin yer aldığı ocak güncellemesi başladı.

Huawei, Ocak 2024 güvenlik yamasını getiren yeni bir yazılım güncellemesini Watch 3 serisi kullanıcılarına sunmaya başladı. Öte yandan Huawei, Şubat ayı için de güvenlik iyileştirmelerini yayınladı ve bunları gelişmeleri çok yakında cihazları için dağıtmaya başlayacak.

Huaweiailesi.com‘da yer alan habere göre  Watch 3 serisinin standart ve Pro modelleri için güncelleme dağıtımı başladı. Eğer ilgili güvenlik yamasını almadıysanız kısa süre içerisinde alacaksınız ya da dilerseniz güncellemeyi elle kontrol edebilirsiniz.

Değişiklik günlüğüne bakıldığında, Huawei Watch 3 serisinin Ocak 2024 güvenlik yamasını HarmonyOS 3.0.0.172 sürümüyle aldığı görülüyor. Watch 3/Pro’nuzda en son yazılıma sahip olmak için 277 MB’lık bir yazılım paketi indirmeniz gerekir.

Şirket daha önce küresel Watch 3 ve Watch 3 Pro kullanıcılarına sistem kararlılığı sağlıyordu. Şu an itibariyle Huawei, cihazın güvenlik sisteminden gizlilik açıklarını ve güvenlik açıklarını silmek için Ocak 2024 güvenlik yamasını entegre etti. Güncelleme ayrıca bir dizi düzeltme ve iyileştirme de sağlıyor.

Huawei Watch 3 Serisi İçin Son Güncelleme Nasıl İndirilir?

Huawei Health uygulamasını kullanarak güncellemeyi kontrol edebilirsiniz.

Güncelleme Notları:

  • Huawei Health uygulamasının son sürümde çalıştığından emin olun
  • Yükseltmeyi indirmek için standart bir internet bağlantısı kullanın
  • Cihazdaki güncelleme işleminin bitmesini bekleyin. İşlem tamamlandıktan sonra cihaz otomatik olarak yeniden başlatılacaktır.
Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu