Akıllı TelefonGüncel Teknoloji HaberleriHuawei

Huawei Pura 70 Serisi Dünya Çapında Güncelleme Alıyor

Huawei, Pura 70 serisi için aralarında Türkiye'nin de yer aldığı birçok ülkede EMUI 14 Mayıs ayı güncellemesini dağıtıma çıkardı.

Huawei Pura 70 serisi Avrupa’da Mayıs 2024 yazılım güncellemesini almaya başladı. HuaweiCentral sitesinde yer alan habere göre Mayıs 2024 güncellemesi Pura 70 serisi için yararlı iyileştirmeler içermekte. Şirket, cihazı daha kusursuz ve işlevsel hale getirmek için cihazın stabilite özelliklerini zenginleştirdi. Kullanıcılar güncelleme içerisinde ayrıca daha iyi güvenlik için en son güvenlik yamalarını da bulacaklar.

Güncelleme de kamara optimizasyonları ilk sırada. Huawei, Pura 70 modellerinin çekim efektlerini optimize etti. Böylece kullanıcılar portre, gece ve uzun odak efektleri gibi çekim modlarında daha verimli fotoğraf çekebiliyor.

Huawei Pura 70 serisi, Avrupa’da Mayıs 2024 güncellemesini EMUI 14.2.0.161 sürümüyle alıyor. Güncelleme yrıca 1,36 GB’lık indirilebilir paket boyutuna sahip.

Huawei Pura 70 serisi güncelleme detayları

Kamera:

  • Portre, manzara, gece ve uzun odaklı çekim efektlerini optimize ederek belirli durumlarda kamera kullanıcı deneyimini iyileştirdi.
  • Belirli senaryolarda kamera kayıt deneyimi optimize edildi ve kamera kararlılığı iyileştirildi.
  • Kamerayı belirli üçüncü taraf uygulamalarda kullanırken iyileştirilmiş yakalama kalitesi.

Sistem:

  • Sistem kararlılığı iyileştirildi.

Güvenlik:

  • Daha iyi sistem güvenliği için entegre Mayıs 2024 güvenlik yamaları.

Huawei Pura 70 serisinin yukarıda bahsettiğimiz güncellemeden sonra ekstra bir yama güncellemesi alacağını da belirtelim. Bu yeni yama, bazı kullanıcılarda ortaya çıkan ısınma sorununu çözmeyi amaçlıyor. Güncellemenin değişiklik günlüğü şu şekilde:

  • Paket Boyutu: 2.77MB
  • Değişiklik Günlüğü: Güncelleme, bazı senaryolarda ekranın aşırı ısınması sorununu giderir.

Pura 70 seirsi bir telefon kullanıyorsanız güncellemeleri için Ayarlar > Sistem ve Güncellemeler > Yazılım Güncellemeleri’ni yolunu izleyeren son yazılım paketlerini indirebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu