Akıllı TelefonAndroid GüncellemeGenelHuaweiTeknoloji

Huawei P9 Lite için kapsamlı bir güncelleme yayınlandı

Huawei’in birçok ülkede satışta olan, tasarım ve teknik özellikleriyle orta segmentin iddialı modelleri arasında gösterilen telefonu Huawei P9 Lite için yeni bir güncelleme yayınlandı. Android 7.0 sürümüne yükseltileceği daha önce Çinli teknoloji devi tarafından açıklanan telefon için 308 MB büyüklüğünde ve VNS-L31C113B150 yapı numarasına sahip bir yazılım paketi dağıtıma sunuldu.

Huawei P9 Lite

Huawei P9 Lite için yeni güncelleme

OTA (şebeke) üzerinden yayınlanan güncelleme daha iyi Android Auto uyumluluğu ve en son güvenlik yamalarını içeriyor. Şu an için Avrupa’da yayında olan güncellemeyi dilerseniz telefonunuzda Ayarlar menüsünden sorgulatabilirsiniz.

Huawei şu ana dek sadece P9 modeli için Android 7.0 güncellemesini başlattı. Şirketin Nougat sürümüyle buluşturacağı diğer modeller ise Mate 8, P9 Plus, P9 Lite, Nova ve Nova Plus şeklinde.

>> İlginizi çekebilir; Huawei Honor Magic ile şapkadan tavşan çıkardı

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu