Akıllı TelefonAndroidGüncel Teknoloji HaberleriHarmonyOSHuawei

Huawei P70 Serisinde Fark Yaratan Renk Seçenekleri Olacak

Yeni bir rapora göre Huawei, P70 serisinde açık mor ve doğal platin adında iki yeni renk seçeneği sunacak.

12 Şubat 2024 09:48

Apple geçen yıl iPhone 15 Pro serisinde ilk kez titanyum malzeme kullandı. Mobil dünyası adına bir ilk olan bu gelişmeyi daha sonra Xiaomi ve Samsung benimsedi. Paslanmaz çelik ya da alüminyuma göre daha dayanıklı ve hafif olan bu materyalin farklı bir marka tarafından benimsenip benimsenmeyeceği şu an için belirsiz. Ancak Huawei’in bu noktada izleyeceği strateji pazarlama açısından fark oluşturabilir. Yeni bir rapora göre Huawei P70 serisinin renk seçenekleri arasında platin rengi çok konuşulacak.

Huawei P70 Serisinde İki Renk Belli Oldu

Şirkete yakın kaynaklara göre Huawei P70 serisinde “Açık Mor” rengin yanı sıra, “Doğal Platin” adlı bir seçenek daha olacak. Platin, titanyuma göre 150 kat daha pahalı ve açıkçası markanın bu metali kullanmasını beklemiyoruz. Ancak renk seçeneği olarak benimsenmesi pazarlama açısından iyi bir hamle olacaktır.

Doğal platin böyle görünüyor.
Doğal platin böyle görünüyor.

Huawei P70, P70 Pro ve P70 Art modellerinin mart ya da nisan ayı içerisinde tanıtılması bekleniyor. Sızan görüntüler kamera biriminin elden geçeceğini gösteriyor. Huawei P70 serisi her zaman olduğu gibi daha çok kamera özellikleriyle konuşulacak.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu