Huawei MateBook E Go SE Tanıtıldı! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Mobil devinin yeni bilgisayarı Huawei MateBook E Go Standart Edition(SE) an itibariyle tanıtıldı. İşte ürünün fiyatı ve özellikleri.

Akıllı telefon pazarının hakim isimlerinden Huawei, dizüstü bilgisayar sektöründe de büyük gelişmeler gösterdi. MateBook serisiyle artan pazar payına sahip olan şirket, Huawei MateBook E Go SE isimli dizüstü bilgisayarını iç pazara sundu. Gelin laptopun tüm özelliklerine ve fiyatına göz atalım.

Huawei MateBook E Go Standart Edition(SE)Özellikleri ve Fiyatı

MateBook E Go Standart Edition, 7.68 mm kalınlığa ve 710 gram ağırlığa sahip. Bir laptopa göre oldukça hafif olan MateBook E Go, ferah bir kullanım sunuyor. Dizüstü bilgisayarın ön kısmında ise 2.5K ekran çözünürlüğüne ve 12.35 inç büyüklüğe sahip olan 120Hz yenilemeli bir ekran görüyoruz. P3 renk gamının tamamını destekleyen ekran, kalem desteğine de sahip.

Standart Edition gücünü Qualcomm’un Snapdragon 8cx Gen2’den alıyor. Dizüstü bilgisayarın geçtiğimiz haftalarda tanıtılan normal sürümü ise Snapdragon 8cx Gen3’ten alıyor. Laptopa 8GB/16GB RAM ve 256GB/512GB dahili depolama eşlik ediyor. Pil tarafında detaylar bilinmiyor ancak şirket, 14.1 saat video oynatma ve 7.1 saat günlük ofis bazlı çalışma süresi vaatinde bulundu.

Laptopun ön kısmında 8 Megapiksel gücünde bir selfie lensi, arka kısmında ise 13 Megapiksel lens yer alıyor. MateBook E Go SE, çift hoparlör, çoklu ekran işbirliği, süper aktarım istasyonu gibi destekleriyle birlikte geldi. Hem tablet hem laptop formuna geçebilen ürün 8GB/256GB versiyonu için 585$, 16GB/512GB modeli için 699$ fiyat etiketi taşıyor.

Başa dön tuşu