Akıllı TelefonAndroidCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriHonor

Honor X60 Serisi Her Detayıyla Sızdırıldı

Honor X60 serisi her detayıyla sızdırıldı. Maalesef henüz küresel pazarda yerini alamayan seri umarız şimdi yer alır.

Honor, yakında Çin’de Honor 200 serisini tanıtmaya hazırlanıyor. Ancak görünen o ki planlardaki tek akıllı telefon serisi bu değil. Yeni bir sızıntı, Honor X60 serisi üzerinde çalışıldığını ve bazı özelliklerinin ortaya çıktığını iddia etti. Öyleyse bir göz atalım.

Haber, Weibo’da bilinen kaynak Digital Chat Station’dan geliyor. Adından da anlaşılacağı gibi X60 serisi, X50 serisinin devamı niteliğinde. İkincisi, X50, X50i, X50i+, X50 Pro ve X50 GT gibi modelleri içeriyordu. Başka bir deyişle Honor X60’ın muhtemelen birden fazla çeşidi de mevcut. Kaynak ayrıca yakında çıkacak cihazların bazı önemli tasarım ayrıntılarını da paylaştı.

Bildirildiğine göre akıllı telefon ön tarafta dört kavisli ekrana sahip olacak. Bu genellikle ileri teknoloji cihazlarda mevcut olduğundan X60, selefi gibi uygun fiyatlı bir amiral gemisi telefonu olarak konumlandırılmaya devam edecek gibi görünüyor. Ayrıca Digital Chat Station, Honor X60 serisi ile yüksek kapasiteli bir pilin geleceğini ve düşmeye karşı “süper” direnç sunacağını iddia etti. Marka yakın geçmişte düşme önleyici özelliklere sahip cihazları piyasaya sürdü, dolayısıyla bu yeni bir şey değil.

Ne yazık ki şu anda sahip olduğumuz tüm bilgiler bu kadar; çünkü DCS, teknik özellikleri, fiyatı veya lansman tarihi gibi daha ayrıntılı ayrıntıları paylaşmadı. Ancak yakında sızıntılar ve teaserlar yoluyla daha fazla ayrıntının ortaya çıkmasını bekleyebiliriz. Bu konuyla ilgili daha fazla bilgi mevcut olduğunda güncellemeler sunacağımız için daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu