Akıllı TelefonAndroidGüncel Teknoloji HaberleriHonor

Honor Magic Flip İlk Kez Karşınızda

Honor'un dikey yönlü ilk katlanabilir telefonu Honor Magic Flip ilk kez sızdırıldı. Bakalım Galaxy Z Flip 5'e rakip olacak mı?

Honor‘un bir süredir Magic Flip veya Magic V Flip olarak adlandırılan ilk kapaklı katlanabilir telefon üzerinde çalıştığı söyleniyor. Her iki telefonun özellikleri ye da nasıl bir tasarıma sahip olacakları konusunda bugüne kadar herhangi bir bilgiye sahip değildik. Ancak mobil dünyasının bir numaralı sızıntı kaynağı olan Digital Chat Station tarafından yapılan yeni bir paylaşım Honor Magic Flip modelini ilk kez gün yüzüne çıkardı. Kaynak ayrıca Magic Flip’in dikey yönlü katlanabilir telefon arasında en büyük bataryaya sahip olacağını belirtti. 

Honor Magic Flip İlk Kez Karşınızda

Honor Magic Flip’in kapak ekranı üzerinde dairesel bir kamera dodülü yer alıyor. Bu modül üzerinde çift kamera bulunurken, ana kameraya muhtemelen ultra geniş açılı kamera eşlik edecektir. Üst kapakta kamera modülü bir kenara koyarsak geri kalan kısmın tamamı ekrandan oluşuyor. Bu noktada Magic Flip’in kendi segmentinde en büyük kapak ekrana sahip katlanabilir telefon olacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Markanın kitap formundaki katlanabilir telefonları ince kasa yapılarıyla öne çıkarken, bu trendin Magic Flip’te de devam edeceği bildiriliyor. Telefon buna rağmen 4500 mAh büyüklüğünde bir pil taşıyacak. Kıyaslamak gerekirse Galaxy Z Flip 5’te 3.700 mAh büyüklüğünde bir batarya mevcut.

Magic Flip hakkında bilgiler şu an için bu kadar. Tanıtım tarihi henüz belli olmasa da telefonun yaz dönemine kadar çıkış yapmasını bekleyebiliriz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu