Honor Magic 6 Pro Tüm İhtişamıyla Karşınızda

Honor'un bir sonraki amiral gemisi telefonu Honor Magic 6 Pro kameralara poz verdi. Telefon tasarımıyla göz dolduruyor.

Qualcomm, 25 Ekim’de Snapdragon 8 Gen 3 yonga setini duyuracak ve bununla birlikte gözler Android telefon üreticilerine çevrilecek. Snapdragon 8 Gen 3 işlemcili telefonlar hazırlayan markalardan biri de Honor. 2022 yılı ile birlikte hem Çin hem de küresel çapta büyük bir çıkış yakalayan marka, Honor Magic 6 serisi için kolları sıvamış durumda. Hatta Honor Magic 6 Pro son sızıntıyla birlikte ortaya çıktı. Dilerseniz telefonun detaylarına geçelim…

Honor Magic 6 Pro Karşınızda!

Honor‘un bir sonraki amiral gemisi Honor Magic 6 Pro’nun canlı fotoğrafları internette ortaya çıktı. Resimler cihazın açık halini gösteriyor ve buradaki en önemli yeniliğin çift ön kameranın sol taraftan merkeze alınması olduğunu söyleyebiliriz. Magic 6 Pro’nun ekranı yapısı bu haliyle iPhone’daki dinamik adaya benzemekte.

Sızdırılan canlı fotoğraflarda telefonun kamera biriminin nasıl konumlandırıldığını görmek mümkün değil. Fakat serinin yuvarlak kamera adasını sürdürmesi yüksek ihtimal. Zira sızdırılan bir render Honor Magic 6 Pro’yu daha net gözler önüne seriyor.

Honor Magic 6 Pro’ya Snapdragon 8 Gen 3 güç verecek. Merak edilen telefonun kamera performansıyla DxOMark’ın zirvesini ele geçirip geçirmeyeceği.

Başa dön tuşu