Akıllı TelefonAndroidAndroid GüncellemeGoogleGüncellemePixel

Google Pixel Kamera İçin Güncelleme Yayınlandı

Google, Pixel modellerinde yer verdiği kamera uygulaması için kapsamlı bir güncelleme yayınladı. İşte güncelleme ile gelen yenilikler...

Google, Pixel kamera uygulamasına yeni özellikler katan sürüm 9.4’ü kullanıma sunmaya başladı. Yeni özellikler Pixel 6 serisi sonrasında tanıtılan Pixel cihazlara sunulurken, kamera güncellemesi ayrıca çeşitli iyileştirmeler de sunuyor. 9to5Google sitesinde yer alan habere göre son güncelleme, dikkate değer özellikler ve iyileştirmeler sunuyor.

Google Pixel Kamera Özellikleri 9.4 Güncellemesi

Pro Lens Seçimi: Kullanıcılar artık Pixel 6/7 Pro ve Pixel Fold cihazlarda bir lensi (Ultra Geniş (UW), Geniş (W) veya Telefoto (T)) manuel olarak seçebilecek. Bu özellik, fotoğraf çekmek için hangi lensin kullanılacağı konusunda netlik ve kontrol sağlar. Kullanıcılar yeni lens seçimine, kamera arayüzündeki mevcut “Genel” sekmesinin yanındaki “Pro” sekmesinden erişilebilecek.

HDR+ Geliştirilmiş Çerçeve Seçimi: Güncelleme, bir dizi fotoğraftan en iyi kareyi otomatik olarak seçerek HDR+’ı geliştirir, gözleri açık ve gülümseyen nesnelerde daha iyi sonuçlar sağlar.

RAW/JPEG Seçicideki Değişiklikler: RAW/JPEG fotoğraf ayarları artık Ayarlar > Gelişmiş altındaki Pro sekmesine entegre edilerek formatlar arasında geçiş daha kolay hale getirildi. Özellikle önceki Pixel modellerinde görüldüğü gibi çözünürlük tercihleri ​​bu güncellemede bulunmuyor.

Yeni sürüm Pixel Camera v9.4.103.641377609.23, Google Play Store üzerinden kademeli olarak kullanıma sunuluyor. Ancak, yalnızca bu sürüme güncelleme yapmak yeni özellikleri hemen etkinleştirileceği anlamına gelmiyor. Kullanıcıların tüm iyileştirmelere erişebilmesi için Haziran ayı Piksel Özellik Sürümü güncellemesini veya Google’ın sunucu tarafı güncellemelerini beklemesi gerekebilir.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu