Akıllı SaatAndroidGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Galaxy Z Fold6, Z Flip6 ve Galaxy Ring İçin Tanıtım Tarihi Açıklandı

Samsung'un merakla beklenen Galaxy Z Fold6, Z Flip6 katlanabilir telefonları ve Galaxy Ring akıllı yüzük 10 Temmuz'da tanıtılacak.

Güney Kore medyasına göre Samsung, Galaxy Z Fold6, Z Flip6 ve Galaxy Ring için 10 Temmuz’da Paris’te Galaxy Unpacked tanıtım etkinliği gerçekleştirecek. Hatırlayalım, temmuz ayında Paris’teki lansmanla ilgili ilk söylentiler Mart ayında ortaya çıktı ve şimdi bu tarih onay almış görünüyor.

Samsung, Uluslararası Olimpiyat Komitesi’nin resmi ortağı ve Paris Yaz Olimpiyatları’nın açılışından iki hafta önce mekân olarak Paris’i seçmesi yerinde bir karar oldu diyebiliriz.

Samsung Galaxy Z Flip 6 ve Fold 6

Galaxy Z serisinin lansmanı, daha hızlı seri üretim nedeniyle önceki yıla göre bir ay daha erken gerçekleşecek.  Standart Z Fold 6, önceki modelden daha ince olacak şekilde tasarlandı; giriş seviyesi model, kalem desteğini ortadan kaldırarak daha da fazla incelik ve maliyet düşürmeyi hedefliyor.

Samsung Galaxy Z Flip 6 ve Fold 6, Galaxy S24 serisinde ‘For Galaxy’ markasını kullanılmadan, daha fazla kullanıcıyı hedeflemek için Snapdragon 8 Gen 3’ü kullanacak. Ayrıca 2024’ün sonlarına doğru Snapdragon 7s Gen 2 / Exynos 2200 ile daha ucuz Galaxy Z Fold FE ve Z Flip FE modellerinin çıkacağına dair söylentiler de var. .

Samsung Galaxy Ring

Samsung, Galaxy S24 etkinliğinde telefonların tanıtımını yaptıktan sonra MWC 2024’te Galaxy Ring’i sergiledi. Temmuz ayında Unpacked etkinliğinde akıllı yüzüğün piyasaya sürülme ve fiyat ayrıntılarını öğreneceğiz.

Şirket, Galaxy Ring ile kullanıcıların sağlık verilerine gece gündüz boyunca sorunsuz bir şekilde erişebilmelerini hedefliyor. Bu duyuru Samsung’un bağlantılı bir dijital sağlıklı yaşam platformuna yönelik önemli adımlarından biri olacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu