Akıllı TelefonAndroidCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriKatlanabilir TelefonlarSamsung

Galaxy Z Fold 6 Slim S25 Serisiyle Karşımıza Çıkabilir

Galaxy Z Fold ailesi genişliyor. Samsung, bu sefer daha ince bir tasarıma sahip Galaxy Z Fold 6 Slim modelini karşımıza çıkarabilir.

Samsung, 10 Temmuz’da Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6‘yı tanıtmak için bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğini düzenleyebilir. Son raporlar, Güney Koreli teknoloji devinin aynı zamanda yalnızca Galaxy Z Fold 6 Ultra üzerinde de çalıştığını iddia etti. ev pazarı. Ultra versiyonunun özellikleri henüz ortaya çıkmamış olsa da söylentiler Galaxy Z Fold 6 Slim adlı başka bir model hakkında ayrıntıları yaymaya başladı. İki güvenilir kaynak, Slim versiyonunun varlığını destekleyerek ekran boyutlarını ve beklenen fiyat etiketini ortaya çıkardı.

Ekran analisti Ross Young’a göre Samsung, Galaxy Z Fold 6 Slim adında katlanabilir bir telefon piyasaya sürmeyi planlıyor. Fold 6 Slim’in ekran boyutunun normal Fold 6’ya göre daha büyük olacağını ortaya çıkardı. Sızıntı, cihazın S Pen desteğinden yoksun olabileceğini ve Fold 6 ile benzer fiyatta olacağını öne sürüyor.

Young ayrıca panel sevkiyatlarının bu yılın dördüncü çeyreğinde başlayacağını belirtti. Cihazın Galaxy S25 serisiyle birlikte 2025 yılının ilk çeyreğinde resmiyet kazanması muhtemel.

Popüler sızıntı kaynağı Ice Universe, Galaxy Z Fold 6 Slim’in 8 inçlik katlanabilir iç ekrana ve 6,5 inçlik kapak ekranına sahip olacağını iddia etti. Slim modelinin ekranlarının en boy oranlarının Z Fold 6’nınkinden farklı olduğu söyleniyor. Slim varyantının Snapdragon 8 Gen 4 yonga seti ile donatılmış olarak gelmesi muhtemel. Ne yazık ki Slim versiyonunun diğer detayları gizli tutuluyor.

Yakın tarihli bir raporda Samsung’un Galaxy Z Fold 6 FE adı verilen uygun fiyatlı bir teklif üzerinde de çalıştığı iddia edildi. Bu cihazın önümüzdeki yıl piyasaya çıkması muhtemel.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu