Akıllı TelefonAndroidGenel

Galaxy S7 Modeller İçin Yeni Güncelleme

Samsung tepe modelleri Galaxy S7 ve edge için yeni bir güncelleme yayınladı. Yeni yazılım hangi yenilik ve gelişmeleri beraberinde neler getiriyor?

Elde ettiği satışlar itibariyle Samsung cephesinde yüzleri güldüren Galaxy S7 ailesi için yani bir güncelleme yayınlandı. Samsung’un Kies ve şebeke üzerinden dağıtıma sunduğu yeni yazılım 73MB büyüklüğünde.

Avrupa’da birçok ülkede kullanıcılarla buluşan güncelleme her zaman olduğu gibi aylık güvenlik iyileştirmelerini içeriyor. Pil ve sistem performansına katkı sunan güncelleme ayrıca kamera yazılımını hedef alıyor.

Galaxy S7

Daha önce kullanıcılar tarafından rapor edilen video çekimi sonrası ilk oynatma esnasında beliren titreme sorunu ve kırmızı-mavi renk sorunu güncellemeyle birlikte ortadan kalkıyor. Diğer taraftan kapaklı kılıfların telefonlarca bazın tanınmama sorunu da güncellemeyle giderilen hatalardan biri.

Yeni güncellemenin önümüzdeki günlerde ülkemiz Galaxy S7 ve S7 edge kullanıcılarına da erişeceğini söyleyebiliriz.

>> İlginizi çekebilir; Galaxy Note 4 İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu