Akıllı TelefonAndroidAndroid GüncellemeGenelGüncel Teknoloji HaberleriMobirollerSamsung

Galaxy S7 ve Galaxy S8 İçin Kritik Güncellemeler Yayınlandı

Samsung iki eski tepe model telefonu olan Galaxy S7 ve Galaxy S8 için kritik güncellemeler yayına aldı. Güncelleme detaylarına göz atalım.

Samsung söz konusu güncelleme dağıtımı olduğunda her geçen ay kendisini aşıyor. Şu sıralar Android ekosisteminde açık ara en iyi güncelleme dağıtımı sağlayan şirket sürpriz bir şekilde Galaxy S7 ve Galaxy S8 için bir güncelleme yayınladı.

Galaxy S7 ve Galaxy S8 İçin GPS Güncellemesi

Özellikle Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge artık altı yaşındaki cihazlar ve Samsung artık üretimi durdurulan ve bu denli eksik olan telefonlar için yalnızca kritik güncellemeler yayınlamakta. İşte bu güncellemelerden birinin dağıtımına başlandı. Bu güncellemelerin her ikisi de bir GPS düzeltmesi içeriyor. Aynı güncellemenin yakın zamanda Galaxy J7 için de yayınlandığını hatırlatalım.

SamMobile sitesinde yer alan habere göre Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge, bugün itibariyle G93xFXXU8EVG3 yazılım sürümüne sahip bir güncelleme almaya başladı. Bu iki telefon son olarak Kasım 2020’de bir güncelleme aldı. Galaxy S8 ve S8 Plus için dağıtıma sunulan güncelleme ise G95xFXXUCDVG4 yazılım sürümünü taşıyor. Bu iki telefon ise son olarak Nisan 2021’de güncelleme aldı.

Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy S8, Galaxu S8 Plus modellerinden birini kullanıyorsanız güncellemeyi Ayarlar menüsünden kontrol edebilirsiniz. Güncelleme kademeli olarak dağıtılmakta.

Öte yandan Samsung’un bu güncellemeyi Galaxy S6, Galaxy S6 edge, Galaxy S9, Galaxy S9 Plus modelleri için de yayınlaması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu