Galaxy S24 Ultra İşte Böyle Görünecek, Sürprize Hazır Olun

2024'ün en çok merak edilen telefonlarından Galaxy S24 Ultra sızdırıldı. Telefonun arka görünümünde bir değişiklik olmayacak.

Markaları 2024 yılında temsil edecek amiral gemisi telefonlara ilişkin sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Samsung Galaxy S24 Ultra neredesye her gün yeni bir sızıntıya konu olmakta. Son olarak mobil dünyasının saygın kaynaklarından Ice Universe, Galaxy S24 Ultra’nın CAD görüntüsünü yayınladı.

Ice Universe bu görüntü ile birlikte şu açıklamada bulundu: “Galaxy S24 Ultra’nın alt kısmındaki hoparlörün tasarımı değişti: Delikler yerine artık uzun bir şerit var.” Yayınlanan görsel Galaxy S24 Ultra’nın tasarımının büyük bir değişime uğramayacağının bir başka kanıtı oldu.

Galaxy S24 Ultra Neler Sunacak?

Galaxy S24 Ultra’nın nasıl bir tasarıma sahip olacağı aşağı yukarı netleşmiş durumda. Yakın zamanda bir başka güvenilir kaynak @OnLeaks de telefonun çok sayıda render görüntüsünü yayınladı. kamera biriminde herhangi bir değişiklik göze çarpmazken, en büyük farkın ekran tarafından yaşanacağını söyleyebiliriz. Son birkaç nesilsir ekrandaki kavis oranını azaltan Samsung, S24 Ultra ile birlikte tamamen düz ekrana geçiş yapacak. Ancak ekran üzerine konumlandırılan 3D cam ekranda kavisli bir yapı varmış görünümü sunacak.

Galaxy S24 Ultra’ya Snapdragon 8 Gen 3’ün hız aşırtmalı versiyonu güç verecek. Arka bölümde dörtlü kamera kurulumu sürecek. Hatta yakın zamanlı bir sızıntıda bu dörtlü kameranın ayrıntıları sızdırıldı.

  • 1/1,3″ sensör boyutuna ve 0,6μm piksel boyutuna sahip 200 megapiksel ana kamera
  • 12 megapiksel çözünürlük, 1/2,55″ sensör boyutuna ve 1,4μm piksel boyutuna sahip Sony IMX564 ultra geniş açılı kamera
  • 1/2,25″ sensör ve 0,8μm piksel boyutuna sahip 48 megapiksel periskop kamera, 5x optik ve 100 x dijital yakınlaştırma
  • 1/3,52″ sensör ve 1,12μm piksel boyutuna sahip IMX754+ sensörlü 10 megapiksel telefoto kamera

Telefonda ayrıca 120Hz yenileme hızına sahip 6,78 inç Dinamik AMOLED LTPO ekran ve titanyum kasa yer alacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu