Akıllı TelefonAndroidGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Galaxy S24 Ultra İçin Dev Bir Kamera Güncellemesi Geliyor

Güvenilir bir kaynağa göre Galaxy S24 Ultra için beklenen kamera güncellemesi hazırlanıyor. Ancak kullanıcılar bir süre daha bekleyecek.

Samsung Galaxy S24 Ultra, piyasaya sürülmesinden bu yana kamera sorunlarıyla boğuşuyor ve şirket birkaç küçük güncelleme yayınlasa da, henüz beklenen kamera performansı sağlanabilmiş değil. Neyse ki güvenilir kaynak Ice Universe’e göre büyük bir kamera düzeltme güncellemesi geliyor.

Kaynak, en son X (eski adıyla Twitter) gönderisinde, Samsung‘un şu anda özellikle bu kamera sorunlarını çözmeye odaklanan One UI 6.1.1 sürüm numarasını taşıyan büyük bir yazılım güncellemesini test ettiğini ortaya çıkardı. Galaxy S24 Ultra için piyasaya sürülmesinden bu yana yapılan en büyük güncelleme olduğu ve kamerayla ilgili çok sayıda iyileştirmeyi içereceği söyleniyor.

Samsung, temmuz döneminde Galaxy Z Flip 6 ve Galaxy Z Fold 6 katlanabilir telefonları duyuracak. Bu modellerin ikisi de One UI 6.1.1 sürümü ile çıkış yapacak. Yeni sürüm çok değil sadece bir ay sonra Galaxy S24 serisi için yayınlanacak ve gelen bilgilere bakılırsa en çok kamera düzeltmeleri içerecek.

Galaxy S24 Ultra kullanıcıları, düşük ışıklı gökyüzü alanlarında aşırı gürültü, fotoğrafların gökyüzü bölümlerinde şeritlenme, belirli çerçeve bölümlerinde aşırı pozlama ve yüksek yakınlaştırma seviyelerinde (10x ve üzeri) yağlı boya efekti dahil olmak üzere çeşitli kamera sorunları bildirmekte.

Düşük ışıkta video kaydı da bazı kullanıcılar için ciddi gren ve gürültü raporlarıyla endişe kaynağı olmuştur. Bu spesifik sorunun yaklaşan güncellemeyle çözülüp çözülmeyeceği belirsizliğini koruyor.

Kamera iyileştirmeleri arayan Galaxy S24 Ultra kullanıcılarının, Ağustos ayındaki daha büyük kamera odaklı güncellemeye odaklanması gerekiyor. Samsung’dan gelen resmi bilgiler hala sınırlı olduğundan, kullanıcıların, iyileştirmeler ve güncellemenin resmi çıkış tarihi hakkında daha net bilgiler elde edebilmesi için kaynaklardan gelecek olan bilgiler beklemesi gerekecek.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu