Galaxy S24 Serisinin Renk Seçenekleri Belli Oldu

Samsung Galaxy S24 serisi gündemdeki yerini korurken, telefonların bu defa renk seçenekleri sızdırıldı. İşte son gelişmeler...

Galaxy S24 ailesinin tamamı geçtiğimiz ay sızdırılan görsellerle ortaya çıktı ve böylece Samsung’un yeni nesil amiral gemisi ürünlerine ilk bakışı attık. Güney Koreli markanın Galaxy S24 serisini önümüzdeki yıl San Fransico’da her zamankinden daha erken bir tarihte duyurması bekleniyor. Yeni raporlar etkinliğin 18 Ocak tarihinde gerçekleşeceği gösteriyor. Özellikle son döneme baktığımızda merakla beklenen serisiyle ilgili söylentiler ve sızıntılarda artış yaşanıyor. Son bir gelişme, Galaxy S24 serisinin renk seçeneklerini ortaya çıkardı.

DSCC’nin (Görüntülü Tedarik Zinciri Danışmanları) CEO’su Ross Young’a göre, Samsung Galaxy S24, S24+ ve S24 Ultra siyah, gri, mor ve sarı renk seçenekleriyle çıkış yapacak. İlk iki renk neredeyse her nesil Galaxy S serisi modellerde olup ve ‘Hayalet Siyah’ ve ‘Grafit’ olarak pazarlanmaktadır. Diğer iki renk tonu bu yılın sürprizi olacak. Güney Koreli marka sarı renk seçeneğini son olarak 2019 yılındaki Galaxy S10e modelinde sundu. Mor / menekşe rengi ise 2021 yılında Galaxy S21’de kullanıldı.

Samsung, Galaxy S23 serisini menekşe ve sarıya kıyasla soluk tonlar olan Lavanta ve Misket Limonu renklerinde piyasaya sürdü. Şirketin resmi internet sitesinde Galaxy S24 serisindeki dört ana renk seçeneğine ek olarak özel renk tonlarının da eklenmesi bekleniyor. Ayrıca Galaxy S24 serisinin Apple’ın iPhone 15 Pro modellerine benzer titanyum gövdeye sahip olacağı aktarılıyor.

Bu arada, Galaxy S24 Ultra’nın sızdırılan görselleri, tasarımın Galaxy S23 Ultra ile neredeyse aynı olduğunu gösterdi. Telefondaki en büyük değişim ekranın tamamen düz olması görünüyor. Galaxy S24 ve S24+ ise kutulu bir tasarıma ve kompakt form faktörüne sahip görünüyor. Sızan görüntüler, her üç cihazın da ultra geniş bantlı bir antenin varlığına işaret ettiğini gösteriyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu