Akıllı TelefonAndroidAndroid GüncellemeGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Galaxy S23 Serisi İçin Mayıs Güncellemesi Başladı

Geçen yılın amiral gemisi telefonları olan Galaxy S23 için mayıs ayı güncellemesi başladı. Peki kritk pil sorunu hatası düzeltildi mi?

Samsung şu sıralar aylık güncellemeleri biraz geç yayınlamakta. Bunun nedeni ise markanın dikkatini büyük oranda One UI 6.1 güncellemesine vermesi. Galaxy S24 serisi bile halihazırda birçok ülkede mayıs ayı güncellemesini almış değil. Neyse ki bugün itibariyle Galaxy S23 modeller için mayıs ayı güncellemesi dağıtıma sunuldu.

Galaxy S23 Mayıs Güncellemesi Dağıtıma Sunuldu

Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra, mayıs ayı güncellemesini ilk olarak ABD’de alıyor. Güncelleme kuşkusuz hızlı bir şekilde diğer pazarlara da yayılacaktır. Galaxy S23 güncellemesi ( CXD7 ile biten bir yapı numarasına sahipt), sadece cihaz güvenliğini artırmakta. One UI 6.1’i yükledikten sonra karşılaşabileceğiniz pil tüketimi sorunlarını büyük olasılıkla bu güncelleme sonrasında çözülmeyecektir.

Galaxy S23 kamera

Hemen hatırlatalım, One UI 6.1 sonrasında bazı üst düzey Galaxy telefonlarda aşırı pil tüketimi sorunu ortaya çıktı. Ancak bu sorun, Galaxy S23 serisine nazaran katlanabilir telefonlarda daha fazla hissedilmekte.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
1
+1
6
+1
2
+1
0
+1
1
+1
1

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu