Galaxy S22 En Net Görselleri ile Karşımızda

Samsung’un Şubat ayında tanıtacağı Galaxy S22 modeli en net görselleri ile karşımıza çıktı. Tasarımda büyük bir değişiklik yok…

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Galaxy S22 Ultra’nın render’ından sonra, 91 Mobiles sayesinde Galaxy S22’nin renderları da bugün ortaya çıktı . Bu sızıntı telefonu Yeşil, Pembe Altın, Hayalet Siyah ve Hayali Beyaz renk seçeneklerine sahip olacağını bizlere gösteriyor. Samsung’un yeni amiral gemisi modeli S22 Ultra’dan farklı olarak, düz bir ekrana sahip olacak ve çerçeveler öncekinden çok daha küçük olacak.

Daha önceki söylentilere göre telefon, 120 Hz uyarlanabilir yenileme hızına sahip 6.09 inç FHD+ AMOLED ekran ile gelecek. Telefonun pazara bağlı olarak Exynos 2200 veya Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti tarafından desteklenmesi bekleniyor.

Bugün gelen sızıntı, bu sefer ultra geniş ve telefoto kameralarla birlikte 50MP ana kamerayı bir araya getiren üçlü arka kameraları gösteriyor. Telefonun 146×70×7.6mm ölçülerinde ve 167 gram ağırlığında olduğu söyleniyor. Bu boyutlar da telefonu kompakt bir yapıda olmasını sağlayacak. iPhone 12 mini ile başlayan ve Xiaomi 12 ile şahlanan kompakt telefon furyasına Samsung da katılacak gibi görünüyor. Söylentilere göre telefon 3700mAh batarya ile gelebilir ve kablosuz şarjın yanı sıra 25W hızlı şarjı da destekleyebilir.

Galaxy S22

Galaxy S22’nin 8 Şubat 2022’de ambalajsız bir etkinlikte tanıtılması ve ön siparişlerin aynı gün başlaması bekleniyor. 18 Şubat 2022’den itibaren tüm dünyada satışa çıkacağı söyleniyor. Türkiye’ye 15.000 TL fiyat bandından giriş yapacağını düşündüğümüz bu seri, tasarımsal açıdan maalesef ki büyük yenilikler sunmayacak gibi görünüyor. Bakalım Samsung son dakika sürprizi yapıp tasarımı komple değiştirecek mi?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu