Akıllı TelefonAndroidAndroid GüncellemeGüncel Teknoloji HaberleriSamsung

Galaxy S21 Serisi İçin Mayıs Güncellemesi Başladı

Samsung, One UI 6.1 sonrasında Galaxy S21 serisi için bir güncelleme daha yayınladı. Galaxy S21 serisi mayıs ayı güncellemesi dağıtımda.

Birçok ülkedeki Galaxy S21Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra kullanıcıları için Mayıs 2024 güvenlik güncellemesi dağıtıma sunuldu. Yeni yazılım, ayın başında yayınlanan One UI 6.1 güncellemesinin ardından Galaxy S21 serisine yönelik ilk yazılım güncellemesi oldu.

Galaxy S21 Modelleri Mayıs Güncellemesi Alıyor

​​Galaxy S21 serisi kullanıcılarına yönelik sunulan Mayıs 2024 güncellemesi, GXDH ile biten bir yapı numarasıyla tanımlanabilir. OTA (şebeke) üzerinden yayılıyor ve telefonun  Ayarlar » Yazılım güncelleme  menüsünden indirilebiliyor.

Galaxy S21 serisi için dağıtıma sunulan güncellemede yalnızca güvenlik düzeltmeleri bulunuyor. One UI 6.1’i yükledikten sonra pil tüketiminin artması gibi sorunlarla karşılaşıyorsanız bu güncellemenin ne yazık ki pil sorununa karşı bir düzeltme içermediğini belirtelim.

Avrupa dışındaki Galaxy S21, S21+ ve S21 Ultra sahipleri için Mayıs güvenlik güncellemesinin önümüzdeki birkaç gün içinde yayınlanması bekleniyor. Ancak Samsung yazılım ekibinin büyük bölümü One UI 6.1 sürümüne odaklandığı için güvenlik düzeltmeleri bazı ülkelerde gecikebilir.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu