Akıllı TelefonAndroidGenel

Galaxy Note 7 Pili Belli Oldu

Galaxy Note 7 cephesinden son dakika bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu defa Galaxy Note 7 pili ve tanıtım tarihi netlik kazandı.

Galaxy S7’de yer alacak pili haftalar önce duyuran ve pil kullanıma ilişkin önemli bilgiler aktaran ünlü Rus teknoloji editörü Eldar Murtazin, bu defa Galaxy Note 7 Pili için benzer gelişmeleri aktarıyor. Halihazırda Galaxy Note 7’yi test eden Murtazin’e göre telefonda 3.600 mAh büyüklüğünde bir pil yer alacak.

Galaxy Note 7

Daha önceki iddialara göre Galaxy Note 7’de 4.000  mAh kapasiteli pil yer alacaktır. Ancak selefi ile karşılaştırıldığında Note 7’de yine de %20 oranında daha büyük bir pil kullanılacak. Murtazin ayrıca pilin kullanımına ilişkin önemli bir veriyi de paylaştı. Galaxy Note 7’nin pili maksimum parlaklıkta 20 saat video oynatabiliyor.

Murtazin ek olarak Galaxy Note 7’nin tanıtım tarihini de onayladı. Merak uyandıran Note serisi telefon beklendiği gibi 2 Ağustos’ta tanıtılacak.

Telefon hakkındaki tüm gelişmeler için alt bölümdeki haberimize göz atabilirsiniz.

>> İlginizi çekebilir; Galaxy Note 7 Cephesinden Yeni Bilgiler Geldi

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu