Galaxy J7 için Android 6.0.1 Güncellemesi Başladı

Samsung, Android 6.0.1 güncellemesinin dağıtım işlemini sürdürüyor. Güney Koreli üretici bu defa Galaxy J7 modelini Marshmallow sürümüne yükseltti.

Samsung, tepe ve orta segmente modellerinde ardından bu defa uygun fiyatlı Galaxy J serisi akıllı telefonlar için Androd 6.0.1 Marshmallow güncellemesinin dağıtım işlemini başlattı. Güney Koreli teknoloji devi Galaxy J5’in ardından şimdi de Galaxy J7 için Marshmallow güncellemesini yayınladı.

Rusya’da başlayan güncelleme Kies ve OTA üzerinden kullanıcılarla buluşurken, yeni yazılım gözle görülür ve sistem altyapısını hedef alan önemli yenilikler içeriyor.

Galaxy J7

Galaxy J7 Android 6.0.1 Güncellemesi Neler Getiriyor?

1.04GB büyüklüğünde güncelleme öncelikle telefonu daha güncel bir TouchWiz kullanıcı arayüzüne yükseltiyor. Doze Modu sayesinde daha gelişmiş pil süresi, gelişmiş uygulama izinleri, performans geliştirmeleri ve en yeni güvenlik iyileştirmeleri güncelleme kapsamına alınan diğer başlıca yenilikler.

Galaxy J7 için Rusya’da yayınlanan Android 6.0.1 güncellemesinin ülkemiz kullanıcılarıyla ne zaman buluşacağı şimdilik belirsiz, ancak dileyen kullanıcılar SamMobile aracılığıyla Rusya için yayınlanan yazılım indirip Odin aracılığıyla telefonlarına yükleyebilirler. İlgili firmware dosyasını buradan indirebilirsiniz.

>> ilginiz çekebilir; General Mobile GM 5 Plus Kutu Açılışı ve Ön İnceleme

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu