Akıllı Telefon Haziran 19, 2016 9:25

General Mobile GM 5 Plus Kutu Açılışı ve Ön İnceleme

General Mobile GM 5 Plus Kutu Açılışı ve Ön İnceleme

Yerli üretici General Mobile GM 5 Plus Kutu Açılışı ve Ön İnceleme ile karşınızdayız. Fiyat performans telefonu GM 5 Plus teknik özellikleri ile öne çıkıyor. Bakalım telefon bize ne sunuyor?

Yerli üretici General Mobile ilk nesil Discovery ile kimsenin beklemediği bir başarıya imza atmıştı. Daha sonra Discovery Elite, Discovery 2 ve Discovery Air ile bu başarıyı yakalamak istese de özellikle Çin ve Tayvanlı firmaların da bu fiyat segmentinde ürünler pazara sunmasıyla rakipsizliğini koruyamadı. Ülkemizde yerli üretimin bu kadar öne çıktığı bir dönemde oldukça iyi bir şekilde pazara giren General Mobile GM 5 Plus Kutu Açılışı ve Ön İnceleme ile karşınızdayız.

General Mobile GM 5 Plus Kutu Açılışı ve Ön İnceleme

5,5 inç Full HD ekran, Snapdragon 617 işlemci, 32 GB Hafıza, 3 GB RAM ile gelen telefonun 3100 mAh pil gücü var. Bu özellikler göz önüne alındığında aynı yonga setini kullanan HTC One A9‘dan %50 daha ucuz olan GM 5 Plus‘ın halen eksikleri olsa da biz bu telefonu oldukça beğendik.

Şimdi Volkan MANAV‘ın hazırladığı kutu açılış ve değerlendirme videosunu sizlerle paylaşıyoruz…

 

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.