TeknolojiYapay Zeka

ChatGPT Mac Sürümü Artık Kullanılabilir Durumda: Neler Sunuyor?

OpenAI, dün yeni bir duyuruyla GPT-4'ü güncelleyerek GPT-4o'yu tanıttı. ChatGPT mac sürümü ise kullanıma sunuldu.

OpenAI, dün bir dizi yenilik tanıttı. Başta GPT-4’ü güncelleyerek yeni büyük dil modeli GPT-4o’yu tanıttı. Plus aboneliğine sahip Mac kullanıcıları için ChatGPT Mac sürümü uygulamasına erken erişim hakkı elde edecek. ChatGPT’nin yenilenmiş bir kullanıcı arayüzüne kavuşacağını belirten OpenAI, metin ve ya ses yoluyla sorular sormanıza olanak tanıyacak.

ChatGPT Mac Sürümü Yayınlandı, Artık Kullanılabilir

OpenAI’ın yaptığı açıklamada bu yılın sonlarına doğru Windows sürümü de planlanıyor. Mac sürümünde daha doğal ve kullanıcı dostu bir yapay zeka deneyimi yaşatmak isteyen OpenAI, ChatGPT’nin web arayüzünü de geliştirdi. Böylece arayüz takılmalarını en aza indirerek sorunsuz bir ChatGPT deneyimi yaşatmak.

Kullanıcılar soru sormak için Option+Space tuşlarını kullanabilirler. Uygulama içerisinde ekran görüntüsü alıp konuşma başlatabilecekler. Şimdilik ChatGPT Plus kullanıcılarının erişimine açılan Mac sürümü, önümüzdeki haftalarda ise bütün kullanıcılara açılacak. OpenAI ayrıca güçlü ve geniş dil modeli olan GPT-4o’yu ücretsiz olarak kullanıma sundu. ChatGPT’de önemli iyileştirmeler vaat eden bu güncellemeyle artık daha sorunsuz yapay zeka yetenekleri sergileyebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu