TeknolojiYapay Zeka

ChatGPT Hesap Olmadan Kullanılabileceksiniz Ama Bir Şartla!

OpenAI, ChatGPT uygulamasına birtakım değişiklik getiriyor ve bunların başında uygulamayı hesapsız olarak kullanabileceksiniz.

Dünya üzerinde yapay zeka trendini başlatan firmalardan olan OpenAI, sohbet robotu ChatGPT için birtakım değişiklikler üzerinde çalışıyor. Önceden ChatGPT’yi kullanmak için bir hesaba ihtiyacınız vardı. Bu gerçekten can sıkıcı bir durumdu. Fakat yeni gelen değişikliklerle birlikte bu kullanma şeklimiz değişecek. Artık ChatGPT uygulamasını hesapsız olarak kullanabileceğiz. Yani uygulama kullanımı için hesap kurmamıza gerek kalmayacak ama bir kısıtlamayla…

ChatGPT Hesapsız Kullanılacak Fakat Tüm Hizmetleri Buna Dahil Değil

OpenAI resmi X hesabından duyurulan bu habere göre hesap olmadan uygulamanın kullanabileceğinden bahsetti. Aynı zamanda ChatGPT’nin haftalık olarak ve birçok ülkede 100 milyondan fazla kişi tarafından kullanılması nedeniyle popülaritesinin arttığını belirtti.Fakat bu hesap olmadan kullanma durumu yalnızca chatbot ile sınırlı. OpenAI’ın diğer hizmetleri için hesabınız olması gerekiyor. Görsel oluşturma konusunda sınırları zorlayan bir yapay zekâ aracı olan DALL-E 3 için de mecburen hesap açmanız gerekiyor.

Geçtiğimiz günlerde duyurulan yapay zeka ses klonlama hizmeti Voice Engine ve video oluşturma platformu Sora gibi hizmetler, şu an sınırlı sayıda kullanıcıya sunuluyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu