ChatGPT Destekli Hoparlör Sizi Şaşırtacak

ChatGPT destekli bir hoparlör sizi şaşırtacak. Artık neredeyse her üründe ve hizmette artık ChatGPT entegrasyonunu görebilmek mümkün.

ChatGPT‘nin lansmanından bu yana, çeşitli tüketici ürünlerine entegrasyonuna tanık olduk. Örneğin, Amazfit’in ChatGPT destekli akıllı saati var. Hatta artık ChatGPT’nin Android uygulaması bile var. Ancak şimdiye kadar, yapay zekanın bir hoparlöre entegre edildiğini görmedik. Eh, bu artık değişti. Vifa ChatMini ile tanışın. Bu, ChatGPT’yi gördüğümüz ne ilk ne de son ürün olacak. ChatGPT, bilinen ve firmaların sonuna kadar nimetlerinden faydalanmak istediği bir platform haline geldi.

Vifa ChatMini Neler Sunacak?

Bu, 17 Ağustos’ta piyasaya sürülecek olan dünyanın ilk ChatGPT destekli hoparlörü. İlk başta sıradan bir kompakt kablosuz hoparlör gibi görünse de, gizli gizli pek çok püf noktası var. ChatGPT’nin yanı sıra Baidu’nun yapay zeka motorunu da kullanıyor. Ve çift yapay zeka sohbet robotuyla, konuşmacı temel olarak dinamik bir konuşma arkadaşı gibi davranabiliyor.

Vifa ChatMini’nin en önemli özelliklerinden biri, çeşitli konuşma yeteneklerine sahip olması. Bunu temelde Siri veya Google Asistan gibi düşünebilirsiniz, ancak ChatGPT’nin entegrasyonu sayesinde daha iyi yanıtlarla karşılabilirsiniz.

Bunun dışında Vifa ChatMini, kullanıcılara cesaret, rahatlık ve tavsiye sunacak. Duygusal durumları dikkate alır ve kullanıcılara yardımcı olan bir yanıt deposuyla birlikte gelecek. Buna ek olarak, şarkı sözleri, makaleler, şiirler ve diğer içerikleri oluşturmayı içeren ChatGPT’nin tüm üretken güçlerini barındıracak.

chatgpt destekli hoparlör

Tabii ki, Vifa ChatMini’nin tüm içeriği kullanıcıya bağlı. ChatMini soruları yanıtlayabilir, sınavların üstesinden gelebilir ve oyun oynayabilir. Tüm bu özellikler, kablosuz hoparlörü son derece çok yönlü hale getiriyor. Ancak asıl soru, hoparlörün ses performansının ne kadar iyi olduğu.

Bilmeyenler için Vifa, 1933’ten beri pazarda bulunan bir Danimarka merkezli ses markası. O zamandan beri üst düzey ses pazarına hitap etmek için birinci sınıf ses çözümleri sunmakta. Ve iyi haber şu ki ChatMini, Vifa’nın ünlü ikonik ses kalitesine sahip olacak.

Tahmin etmiş olabileceğiniz gibi, ChatMini ucuz olmayacak. Sonuçta, türünün ilk örneği ve Vifa’dan geliyor. 17 Ağustos’ta 259$ (yaklaşık 7.000₺) fiyat etiketi ile çıkış yapacak.

Başa dön tuşu