OyunOyun HaberleriOyun Konsolu

Assassin’s Creed: Shadows Çıkış Tarihi Belli Oldu, İşte İlk Fragman

Usiboft Assassin's Creed hayranlarının merakla beklediği yeni Shadows oyunu için çıkış tarihi ve fragman yayınladı.

Ubisoft yeni oyunu Assassin’s Creed: Shadows için çıkış tarihi ve fragmanını yayınladı. 15 Kasım 2024 tarihinde çıkış yapacak oyunun PlayStation5, PC ve Xbox Series S ve X gibi büyük platformlara sunulacak. Oyunun teması, daha önce Assasin’s Creed severlerinin alışkın olmadığı bir ortamda geçiyor. Feodal Japonya dönemini konu alan Shadows’da ortak bir kader oluştururken iki farklı müttefiki temsil edecekler. Bunlar ölümcül bir ninja suikastçısı ve güçlü bir savaşçı olacak.

Assassin’s Creed: Shadows 15 Kasım Tarihinde Çıkış Yapacak

Aksiyon ve gizliliğin karışımı olacak karşımıza çıkacak oyunda önceki serilerde görmediğimiz farklı dövüş tarzları, ninja saklanma şekilleri bulunacak. Geniş bir evreni bulunan oyunda kalabalık liman şehirlerinden sakin tapınaklara kadar birçok mekan bulunuyor. Son raporlara göre, oyunun yükseltilmiş bir Anvil Pipeline motorunu, geliştirilmiş animasyonları, parkur sistemini ve dinamik hava efektlerini kullandığını ortaya çıkartıyor.

Oyun, Japonya’da Tokugawa Hanedanlığı’nın Japonya’yı birleştirdiği dönemde geçecek. Ninja karakterinin ismi Naoe olarak açıklandı. Son olarak oyunun 15 Kasım tarihinde PC, PS5, Xbox X/S için 1749 TL ön sipariş fiyatıyla çıkacağını belirtelim.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu