MicrosoftOyun HaberleriXbox

Xbox Game Pass Yeni Oyunlarla Güçlendi

Microsoft'un oyunculara yönelik dev hizmeti Xbox Game Pass yeni oyunlarla oyun yelpazesini güçlendiriyor ve çeşitlendiriyor.

Microsoft, Xbox Game Pass kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. Platform son zamanlarda Madden NFL 24, Bluey ve Warhammer 40K gibi oyunların hizmete eklenmesiyle gündeme geldi. En son Xbox Game Pass güncellemesi, Mayıs 2024 için heyecan verici yeni oyunlar serisini tanıtarak oyuncuları bir kez daha heyecanlandırdı.

Xbox Game Pass Yeni Oyunlara Sahip

Microsoft, Xbox Game Pass’e gelecek yeni oyun serisini duyurdu. Bu dalgada konsol, PC ve bulut kullanıcılarına yönelik çeşitli oyunlar yer alıyor. İşte yaklaşan eklemelere genel bir bakış:

Brothers: A Tale of Two Sons (14 Mayıs): Bulutta, Konsolda ve PC’de mevcut. Anlatı odaklı bu macera oyunu, oyuncular babalarını kurtarmak için bir göreve çıkarken benzersiz çift karakterli kontrollere sahip.

Chants of Sennaar (15 Mayıs): Bulutta, Konsolda ve PC’de mevcut. Oyuncuların eski dilleri çözdüğü ve bölünmüş bir kulenin sırlarını ortaya çıkardığı atmosferik bir bulmaca oyunu.

EA Sports NHL 24 (16 Mayıs): EA Play aracılığıyla Bulut’ta mevcuttur. Gelişmiş oyun ve gerçekçi grafikler sunan NHL serisinin en son bölümü.

Senua’s Saga: Hellblade II (21 Mayıs): Bulut, PC ve Xbox Series X|S’te mevcut. Senua’nın yolculuğunu karanlık ve psikolojik bir anlatımla sürdüren, merakla beklenen devam filmi.

Humanity (30 Mayıs): Bulutta, Konsolda ve PC’de mevcut. İnsan doğasını ve toplumsal karmaşıklıkları araştıran düşündürücü bir bulmaca oyunu.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu