Akıllı TelefonAppleGüncel Teknoloji HaberleriTeknoloji

Apple, Katlanabilir iPhone İçin İlk Adımı Attı

Apple, ilk katlanabilir iphone modelinin ekranı için Samsung Display ile anlaşma imzaladığı iddia ediliyor.

Akıllı telefon sektöründe ekran söz konusu olduğunda ilk sırada gelen Samsung Display, şimdi yeni bir iddia ile gündemde. Telefon pazarında katlanabilir modeli olmayan birkaç markadan biri olan Apple, ilk katlanabilir iPhone modeli için Samsung ile anlaşma imzaladığı iddia edildi. Anlaşmanın detaylarına bakınca bu iş birliğinin katlanabilir iPhone modellerinin ekranı konusunda olduğu görülüyor.

 Apple, Katlanabilir iPhone İçin Samsung Display ile Anlaşma İmzaladı

Bazı raporlarda ise Apple’ın ilk katlanabilir modelinin telefon değil de iPad olacağı yönünde. Yani ilk olarak katlanabilir iPhone modeli değil de iPad modeli tanıtılacak. Durum ne olursa olsun bu anlaşmanın gerçek olduğu varsayılırsa, katlanabilir cihazın ekranlarını Samsung tedarik edecek.

Zaman ile ilgili olarak ortaya atılan spekülasyonlara bakılırsa, katlanabilir cihaz tanıtımı muhtelemelen bu yıl içerisinde yapılmayacak. Konuya hakim analistlerin yaptığı açıklamalara göre, katlanabilir iPad modelini iPhone 16 serisiyle birlikte tanıtabilir. Apple’ın katlanabilir pazara girmesiyle birlikte bu alan yeni bir çağa girecek.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu