Akıllı TelefonAndroidGenel

Android 7.0 Nougat Çıkış Tarihi Belli Oldu

Android 7.0 Nougat işletim sisteminin çıkış tarihi belli oldu. Son gelişmelere göre yeni Android sürümle tanışmaya sayılı günler kaldı.

Google’ın yeni Android sürümü Nougat için geri sayıma geçildi. Kanadalı operatör Telus’a göre Android 7.0 Nougat sürümü 22 Ağustos’ta resmen çıkış yapacak.

Yeni Android sürümlerinin dağıtım tarihine ilişkin yol haritası yayınlayan ve bu tarihlerde birçok kez yanılmayan Telus operatörü, bu defa Android 7.0 için tarih verdi. Kanada merkezli operatöre göre Nougat sürümü için önümüzde sadece üç gün kaldı.

Android 7.0 Nougat

Yeni Android sürümü ilk olarak Nexus 6P ve Nexus 5X modelleri için dağıtılan Android 7.0 daha sonra diğer Nexus cihazlar ve Android One Programı kapsamında yer alan modeller için yayınlanacak.

yileştirilen bildirimler, çoklu ekran işlevi, geliştirilmiş Doze Modu, yerleşik numara engelleme ve RAM verimliliği bir sonraki Android sürümünde karşılaşacağımız başlıca yenilikler olacak.

>> ilginizi çekebilir; LG G5, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Pil Testi

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu