Akıllı TelefonAndroidCep TelefonuGüncel Teknoloji HaberleriNubiaTeknolojiZTE

ZTE Nubia Z50S Pro 3C Ve Geekbench'te Kendini Gösterdi

Çinli ZTE'ye ait olan Nubia markası yeni bir amiral gemisi tanıtmaya hazırlanıyor ve Nubia Z50S Pro kendini 3C ve Geekbench'te gösterdi.

Nubia, geçen Aralık ayında standart Z50’yi piyasaya sürdükten sonra, bu yılın Mart ayının başlarında Z50 Ultra amiral gemisi telefonunu piyasaya sürdü. Şimdi, markanın Z50 serisinde üçüncü bir cihaz üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Şirket, adını açıklamadan yeni bir amiral gemisi telefon serisinin lansmanını çoktan yaptı. Nubia Z50S Pro olarak adlandırılacağı söyleniyor. Yaklaşan duyuru, 3C sertifikasyonunda ve Geekbench test platformunda tespit edildi.

Z50S Pro, NX713J model numarasıyla Geekbench kıyaslama platformunda ve 3C sertifikası web sitesinde listelendi. İlki, 2.02GHz’de saat hızına sahip üç çekirdek, 2.80GHz’de dört çekirdek ve 3.36GHz’de çalışan bir çekirdekten oluşan Kalama kod adlı bir anakartı ortaya koyuyor. Bu, Adreno 740 GPU ile eşleştirilmiş Snapdragon 8 Gen 2 SoC’ye karşılık geliyor. Test sayfası, yerleşik 12 GB RAM’i ortaya koyuyor ve Android 13 işletim sistemi ile gelecek. Ayrıca lansman sırasında daha fazla RAM ve depolama yapılandırması bekleyebiliriz.

Geekbench’in tek çekirdekli ve çok çekirdekli test sonuçlarında Nubia Z50S Pro sırasıyla 1.564 ve 5.115 puan aldı. 3C sertifikasına gelince, buradaki veriler telefonun 80W hızlı şarj desteği ile geleceğini ortaya koyuyor.

Yukarıda belirtilen detayların dışında, listeler Nubia Z50S Pro hakkında herhangi bir ek bilgi bilinmiyor. Geçmiş bir rapora göre, yaklaşmakta olan Nubia amiral gemisinin, gelişmiş bir fotoğrafçılık deneyimi vaat eden yükseltilmiş bir ana kameraya sahip olduğu söyleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu