Akıllı TelefonAsusGenelGüncel Teknoloji HaberleriTeknoloji

Zenfone 3 için önemli bir güncelleme yayınlandı

Asus’un yakın zamanda ülkemizde satışa sunduğu yeni orta segment telefon Zenfone 3 için kapsamlı bir güncelleme yayılandı. Ülkemiz kullanıcılarına da OTA (şebeke) üzerinden ulaşan güncelleme 330 MB büyüklüğünde ve beraberinde önemli gelişmeler getiriyor.

Zenfone 3 için güncelleme yayınlandı

Gelişmelerin başında VoLTE özelliği geliyor. Asus yeni güncelleme ile Zenfone 3 modelinde VoLTE özelliğini aktif hale getiriyor. Söz konusu özellik normal ses görüşmelerinden veya IP ses görüşmelerinden daha kaliteli ve yalın bir görüşme sağlarken, aynı anda ses ve verinin kullanılmasını mümkün kılıyor.

Zenfone 3

Kamera tarafında da gelişmeler dikkat çekiyor. Güncelleme telefona meşale kamera modunu getiriyor ve HDR Pro çekiminde performans artışı sağlıyor. Facebook’ta canlı yayın yapma imkânı geliştirme ve dokunmatik ekran performansında iyileştirmeler güncelleme dahil edilen diğer yenilikler oldu.

Ayarlar menüsünden telefonunuzda güncelleme kontrolü gerçekleştirerek  yeni yazılımı indirebilirsiniz.

 

>> ilginizi çekebilir; HTC’den iPhone 7 Plus’a rakip geliyor: HTC U Ultra

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Mustafa Kılıç

Mustafa Kılıç uzun yıllardır teknoloji basınında görev alan ve teknolojiye çok düşkün bir kişidir. Hobi amaçlı yazdığı yazılar ile kullanıcılara en doğru teknoloji bilgilerini paylaşmaktadır. 2 Çocuk babası Mustafa Kılıç ayrıca iyi de bir Fenerbahçelidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu