GoogleGüncel Teknoloji Haberleri

YouTube Premium’dan Sonra Google One Abone Sayısı da 100 Milyon Barajını Aştı

Google bulut depolama hizmeti Google One, 100 milyon abone sayısını aştı. YouTube Premium da geçen günlerde bu sayıya ulaşmıştı.

11 Şubat 2024 17:51

Geçtiğimiz günlerde YouTube Premium ve Music’in toplamının abone sayısı 100 milyona ulaşmıştı. Google CEO’su Sundar Pichai, X üzerinde yaptığı paylaşımla popüler bulut depolama hizmeti Google One için 100 milyon abone sayısını geçtiklerini belirtti. CEO ayrıca Yapay Zeka Premium Planı ile gelecekteki genişleme düşüncelerinden bahsetti.

Google One, 100 Milyon Abone Sayısına Ulaştı

Google One, kullanıcılara depolama kapasitelerini Gmail, Drive ve Fotoğraflar gibi hizmetlerle sağlanan ücretsiz 15 GB’ın üzerine çıkarmaları için bir hizmet sunuyor.

Ssundar Pichai;

100 milyon Google One abonesine ulaştık! Dün kullanıma sunulan ve Gemini Advanced ile Docs ve Gmail gibi hizmetlerde Gemini kullanımını mümkün kılan yapay zekâ premium planımızla bu ivmeyi daha da artırmayı bekliyoruz.” açıklamasında bulundu.

Pichai’nin AI Premium planında 2 TB depolama alanı, Gemini Advanced, Gmail ve Docs’da Gemini kullanma imkânı (yakında), ve Premium plandaki diğer tüm avantajlar yer alıyor. Al Premium planı ilk 2 ay için ücretsiz olacak fakat sonrasında ise 719,99 TL fiyatlandırmayla satılacak.

Ne Düşünüyorsunuz ?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Başa dön tuşu