YouTube Music İçin Yeni Dönem: Artık Yorumları da Görebileceksiniz

Google'ın müzik servisi YouTube Music için yeni bir özellik kullanıma sunuldu. Artık dinlediğiniz müziğin yorumlarını görebileceksiniz.

Google, YouTube Music için son zamanda pek çok yeni özellik ekledi. Henüz geçtiğimiz haftalarda şarkı sözleri ve kısa videolar uygulama için getirilirken, şimdi de bir başka özellik kullanıcılara sunulmaya başladı.

Artık kullanıcılar, tıpkı normal bir YouTube videosunda olduğu gibi dinledikleri bir müziğin yorumlarını ve beğenilerini görebilecek. Elbette sadece bunları görmekle kalmayacak, dilediği şarkıyı aynı zamanda kendiniz de beğenip yorum yapabileceksiniz.

YouTube Music için yorum ve beğeni dönemi başladı

9to5Google’ın haberine göre YouTube Müzik, kullanıcıların müzik dinlerken YouTube yorumlarını okuyabilecekleri yeni bir özellik ekledi.

Bu özellik sayesinde, kullanıcılar favori sanatçıları ve şarkıları hakkında diğer YouTube kullanıcılarının ne düşündüğünü görebilecek ve kendi yorumlarını da paylaşabilecekler.

YouTube Music’te yorum özelliği, şu anda sadece Android uygulamasında mevcut. Yorumlar, şarkıların altında bir sekme olarak görünüyor ve kullanıcılar yorumları beğenebiliyor veya bildirebiliyor.

Google, YouTube Music için yorum özelliğini ileride iOS ve web sürümlerine de getirmeyi planlıyor. Bu özellik, müzikseverler için yeni bir etkileşim alanı sunuyor. Artık kullanıcılar, müzik zevklerini paylaşabilirken, aynı zamanda yeni şarkılar ve sanatçıları keşfedip, müzik haberleri ve müzik topluluğunun bir parçası olabilecek.

Peki sizler bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: 9to5Google
Derleme: Teknoburada.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu